NAJlepšie správy, NAJlepšie seriály, NAJlepšie počasie, NAJ..., NAJ..., no nepozeraj to!? Nepozerám!
Hovorí sa že dobré sa samo chváli. Títo to však nepochopili. Je rozdiel samo sa chváliť, napríklad svojou kvalitou, krásou a samochválou.
NAJlepšie správy, NAJlepšie seriály, NAJlepšie počasie, NAJ..., NAJ..., no nepozeraj to!? Nepozerám!
Hovorí sa že dobré sa samo chváli. Títo to však nepochopili. Je rozdiel samo sa chváliť, napríklad svojou kvalitou, krásou a samochválou.
A ako ohodnotíme túto?
Myslíte, že sa hodí na dobrú noc?
Nebudete mať na výber:
*
http://www.youtube.com/watch?v=QalkRY3 43F4&feature=related
*
Dobrú noc)))
... "to" tam je ale niečo tam predsa chýba.
... najskôr zalej červíka a potom si daj cibuľu,... samozrejme so slaninou :-)
... tak prečo potom politici, na čele s otcom zakladateľom druhého piliera Kaníkom, nepriznajú pravdu a nepovedia, dajme hlavy dokopy, urobili sme chyby, poďme už navždy urobiť v druhom pilieri poriadok, vyraďme odtiaľ tých, čo tam nepatria.
... ja si myslím, že o tom seat stále hovorí. Existujú ľudia, ktorým sa druhý pilier vyplatí, a je kopu účastníkov, ktorým neprinesie nič, len sociálne dno na dôchodku. A to treba dať do poriadku. DSS-kám to je jedno, percentá do kešení im idú z každého účastníka, ale čo bude s nimi im je jedno.
Kedy už Fico stiahne túto ošúchanu mincu bez reálnej hodnoty z obehu?
... teraz si ma dojal. Ja som ťa urazil. Čím? Ty mňa áno, napísal si, že mám chybný mozog.
Pokojný víkend aj Tebe :-)
... hmm,
môj mozog vníma a spracováva realitu, ale to je u niektorých "Dochtorov", považované za chorobu.
... a mne to všetko tak pripadá, že ty by si chcel na mozgu predinštalovať program na to jediné správne videnie a vysvetlenie tej, "takzvanej reality".
Pekný deň všetkým,
ja som vedel, že ten vietor čo vonku duje ako besný, niečo priveje. Nie je tomu ani päť minút, čo som z kratšej cesty vrátil dvoch súdruhov svedkov, ktorý mi chceli niečo zvestovať. Asi som pôsobil dosť neprijateľne, lebo hneď mi popriali pekný deň a ťahali preč. Aj strážnu vežu mi zabudli nechať :-)))
dobrú a pokojnú, žiadne živé sny ;-)
Už aj hodina duchov prešla, žiadneho som neuvidel, asi ich všetkých svedkovia zamestnávajú.
Vari by bolo na čase, aj do postele, pomaly...
... asi nevie, ale cudzí tu bol len jeden ;-)
... ale na dne, prikrytý karimatkou :-)
... zadriemal v bazéne :-)
... a ty to nevyužívaš, trebárs na Maťka? :-)
Odporúčame