... keď bolo niečo medzi tebou a mamou a ona sa na teba bez slova zahľadela, pravda povedala tým mlčiacim pohľadom dosť.
... keď bolo niečo medzi tebou a mamou a ona sa na teba bez slova zahľadela, pravda povedala tým mlčiacim pohľadom dosť.
... a taká vyhlásená púť, by mala mať aj predspeváka :-)))
dátové sa urobiť nedá, tam by sa zmestilo podstatne viac.
... preto si treba pred aktom nasliniť prst, vystrčiť ho nad hlavu, zistiť odkiaľ fúka vietor, postaviť sa po vetre a vykonať akt šťania :-)))
... a koľko skladieb sa zmestilo?
... aj napríklad také tvrdé "Y" keby sa stratilo, veľa ľudí by si vydýchlo :-)))
... však si jej mohol za to plesknúť aspoň poriadne po rici :-)))
... pusti si k tomu nejakú riadnu pecku, aby si tam nezaspal :-)))
***
http://www.youtube.com/watch?v=q-XSY26 A8AY
... však v tom bola pointa:-)))
... včera dávala anaJ recept, ale ešte mi neprezradila na čo som sa pýtal, pri akej teplote sa to pečie? :-)
... však som ťa už z tej šatľavy pustil ;-)
... s vajcom a kuraťom je to na diskusiu nikdy nekončiacu, ale s láskou a priateľstvom je to niekedy tak a niekedy naopak :-)
... neuhádol si, ale trafená hus zagágala :-)))
... skľudni hormóny milý tesa :-)
***
http://www.youtube.com/watch?v=-XyblcIFL B4
... a ja som, tentokrát od hora dole všetko čítal a pluskoval, vrátim sa hore a tam zase zabielené príspevky. Hádajte, koho sa mi zase podarilo dať do ignoré?
... ako si uhádol?
Pokojný večer všetkým:-)))
... áno, páčila sa a ja tiež pridám jednu :-)
***
http://www.youtube.com/watch?v=ablIo_j_9 W0
Ani ja by som ho nechcel, ale vlastne čo ja stým, však to je ich vec.
"U Ratha sa našli ďalšie milióny, vraj úspory jeho otca"
Hmm,
nemohli by tí policajti prísť aj ku mne, či by sa niečo nenašlo? :-)
Odporúčame