Niekedy, mlčať nad zlato!
...som profesorka sociológie ... a dobrá!
Niekedy, mlčať nad zlato!
...som profesorka sociológie ... a dobrá!
... boli ste spolu a asi aj simurda, bol vtedy ešte kamarát, ale to už bolo dááávno :-))
... teraz neviem, drahý súdruh Ollmo, na mňa keď som sa svojho času neznalý pomerov prvý krát zastarel do vašej debaty, ste chceli pustiť súdruha mutza :-)))
... "nerob nikdy ústupky v živote, kým nevisíš za galoty na plote", povedal práve Pacho v tv :-)))
... tu pár centimetrov snehu je, ale vonku hmla, na cestách a chodníkoch to namŕza, akurát tak na polámanie si hnátov.
Pokoj a pohodu všetkým :-))
... ešte treba názor oficiálneho exorcistu a ten sem nechodí :-)
... no neviem, mal by ti niekto pre istotu rozrezať tú sadru :-p
Pekný večer :-))
Keby tak boli celý nasledujúci rok Vianoce.
Vydržali by sme tak dlho žiť v láske, priateľstve, porozumení, žičlivosti ...???
Súdruženstvo,
jedna otázka do pléna.
Zahájime "protestnú" hladovku už dnes, alebo až od zajtra?
... teraz mám kľud zbraní, ale nick n-tý-pokus, som nemal len tak zo srandy :-))
Drahé súdružky a súdruhovia,
nastáva čas radosti a veselosti,
očakávame príchod Spasiteľa!
... ja ti prajem, nech ti to všetko pekné, vydrží.
Pokojne a požehnané Vianoce.
Odporúčame