... a prečo?
Lebo Fico!!!
Aby si nepovedal, že sme svine, dávam ti pod oba príspevky plus :-)))
... a prečo?
Lebo Fico!!!
Aby si nepovedal, že sme svine, dávam ti pod oba príspevky plus :-)))
...to jedno neverím, domorodý Fico nehrozí. Kaplan je verná duša, veď ani Myšiaka neopustil. On už len pri tom našom zostane. A keby ste náhodou chceli vedieť prečo, odpoveď je jednoduchá. LEBO FICO!!!
... to je len zastierací manéver. V skutočnosti ide na Pindos za súdruhom miLAN-om :-)
... tak teda choď, a ušúľaj aj zopár traskavých guličiek, až by sme sa k niečomu odhodlali ...
Poslušne hlásim, že Vás opúšťam z dôvodu nocovania.
Želám aj vám, ktorí sa poberiete tiež pokojnú noc :-)))
...píšem si na ruku: ja nemám šéfa!!!
Len neviem na čo som to písal, však ja ozaj viem, že šéfa nemám!!!
...len som nezistil, ktorá z nich je magistra...
... nielen predstaviť, dokonca aj vlniť sa začal, trenky nenosí, "oným" začal zo strany na stranu ocmáľať :-)))
... drahý sudruh Ollmo, som ti hlboko vďačný za tie milé slová od našého nenahraditeľného mága a učiteľa. Len s tým Mratom to chudáci domorodci doplietli. Napíš súdruhovi mágovi a učiteľovi v jednej osobe, že to určite z neho urobili Slovenského Maďara! Česť dovolenkujúcim súdruhom!!!
... však ja držím, ako pes ježa :-))
... dokedy tu máme sedieť takí nadržaní? ;-)
... ak sa nemýlim, čakáme na Ollmov blog.
... keď sa hanbíš, daj si prst do ust, keď ten nepomôže potom tá fľaša do úst by mala zabrať. Alkohol už odhanbil veľa ľudí. Na druhej strane však keď vyprchal, pocit hanby sa zvykol vrátiť znásobený ;-)
... no neviem, či je to o tej nezamestnanosti, keby aj po jednej stoličke uvolnili, z úradu práce tam nezamestnaných posielať nebudú.
... mýliš sa , na žiadne mítingy nechodím, nikto ma nevidel nikomu tlieskať, ale tvoj šéf, aj tvoja panna prečistá a premúdra si podávaju ruky zo zlodejmi na verejnosti a to ti nevadí?
... ale na na druhej strane tá česť, sedieť na Somárskom vršku za vrch stolom, hneď vedľa súdruha učiteľa :-)))
... milý Vlado, len rodinu! Nemohli sa ti poskladať na vozík? :-))
Odporúčame