Krásne Vianoce Cezar,tebe aj všetkým,
vďaka za pekný vinš.
Vianoce sú vždy o tom istom.To čo ti chýbalo milý kormidlo, sú len vedľajšie sprievodne javy. Keď sa zamyslíš nad podstatou, vždy je z čoho sa tešiť.Možno aj z očakávania, že príde dnešný deň
Preži ho v pokoji.
Všetkým Pravďákom prajem prežitie krásnych a príjemných chvíľ počas Vianočných sviatkov, v kruhu všetkých, ktorých si tam prajete!
... ja by pristal, aj také obyčajné, zo 120-kilové, rozporcovať :-)))
...len tak medzi rečou, tie vône z kuchyne sa nedajú vydržať. Sušené dubáky v hrnci na šporáku, to je sila :-)))
Krásne vianoce, pohodu a pokoj všetkým priateľom ... a vlastne všetkým:-:-))♥
... a KDH síce kope samostatne, ale za dvoch!
... že sa pýtaš, však ti ich už repress určite darovala :-)))
Ak už s pocitom, že všetko je ako má byť, spokojne čakáte na Ježiška, pustite si aj túto:
http://www.youtube.com/watch?v=EZXlCUNm9cg &feature=related
Prečo mi tie Vladove pytačky priviedli na rozum práve túto?
http://www.youtube.com/watch?v=qXCpZCIeCvY &feature=related
... potom by zase od nás pýtal recept na preležaniny :-)
♫Ešte jeden deň a potom príde víkend,...♪
Je to pravda, ale s týmto víkendom prichádzajú aj vianoce.
Tak nech je tento deň pre všetkých krásnym :-)))
http://www.youtube.com/watch?v=AhxcQP21dQE
... majú na to nejaký automat, o čom inom by písali, keby nebolo mínusiek?
Pravda je iba jedna, preto ju može mať iba UČITEĽ, ... alebo čo sa jeden učiteľ natrápi, kým Myšiak o voličov príde!!!
Odporúčame