... zdravíčko kaplan, nadávať do súdruhov je len v tvojej kompetencii?
Prajem všetkým pekný deň!
Keď už sme pri tých chorobách a súdruhoch, prečo sa modrí súdruhovia tvária, ako keby sme si my, nehodní, kúpili svoje choroby v kauflande?
... pekný deň všetkým:-)
a dobrú chuť k obedu :-))
... súdruh prepáči, čo by neprepáčil! Veď sme ľudia, nie? :-))
A aj keď zástery nenosím, krútiť okolo šporáka sa viem ako bársktorá súdružka:-)))
... veď už bola PRAVDA všelijaká, a kaplan už bol popom ...
... milá Parížanka, aj nasadený červík je na niečo dobrý :-)))
... to je veľká pravda, že súdruh kaplan slúžil ľudu,... na Karlovom moste bránil slobodu a demokraciu aj so súdruhmi Kajabom a Bartekom:-)))
... vsio rovno, alebo každý ma len jeden žalúdok sme tu už mali, ak boli chyby mali sme ich odstrániť, ale zaviedli sme si demokraciu, tak ju trpme!
... súdružka sem na debatu bola doslova Kata-pultovaná:-P
... a presne o tom to je, súdružka ajjavas. Súdruha kaplana pustili cez kopírku a ... niečo prišlo "medzinas" !
Môže byť pre obec na škodu, keď jej starosta sedí ako poslanec vo VUC a v NR-SR? Čo v tomto prípade má prevládnuť, susedská závisť na tými platmi, alebo tie možnosti, "byť pri koryte", lepšia-väčšia možnosť-pravdepodobnosť pre obec niečo vybojovať?
Tým som nechcel povedať, že by zákon nemal upraviť výšku sumáru platov zo štátneho rozpočtu v prípade kumulovania funkcii. Ale to by malo byť myslené aj na členov rôznych dozorných rád, správnych rad, ...
... bodrý súdruh by odpovedal že centrála, ...pekný deň :-)
Pekný deň, priatelia.
Tak sa pomaly prebúdzame. :-)))
... však si upeč caltu. Času máš teraz dosť, zamiesiť môžeš aj posediačky a zapliesť to už nejako dokážeš. Však si plietol korbáče na Veľkú noc :-))
Zavrite už Malinu do maštale, hodte jej sena nech spokojne prežúva. Nech má pokoj a dá pokoj!!!
... odkedy je kúpeľňa Veľkonočný ostrov a kapor v lavore žralok?
Odporúčame