Pani Anka,
poslanci Slovenského parlamentu sa vysporiadajú s hocičím a čo už aj im krivým charakterom je nepríjemné, na to vymyslia a schvália zákon.
A na niektoré príspevky v diskusii? Sú ľudia, čo ťažko dokážu pochopiť, že niekto nedokáže hodiť za hlavu kus svojho života. Že niekto dokáže písať pravdu o prežitom a ľuďoch s ktorými ho prežil, aj keď sa to momentálne nenosí, je to nemoderné. Verte, že aj tým, čo nevyznávajú komunistické myšlienky, ste sympatickejšia ako tí, čo obracajú kabát štvrtý, piaty krát.


