Dobrý večer, súdružky a súdruhovia! :-)
http://www.youtube.com/embed/W0Mydquf9S8
Dobrý večer, súdružky a súdruhovia! :-)
http://www.youtube.com/embed/W0Mydquf9S8
... Mečiar mu ho odmietol dať, tak išiel k iným, ktorí dali a ako vidím, dávajú aj teraz.
... aj nejaký miliónik sa tam mal spomínať ...
Teraz k blogu,
ako skončil Černák v druhej Mečiarovej vláde?
... len aby nedošlo k omylu, ten "komunista" ma byť v úvodzovkách.
... áno aj! Ešte by som rád vedel, ktorý komunista vôbec mohol takú hlúposť ako obchodovanie s kvótami vymyslieť. Tomu sa hovorí podvod! Vôbec tej myšlienke!
♫
Aj tí naši píjavali,
aj my píjať budeme,
aj tí naši houno mali,
aj my ho mať budeme!
A kto tomu neverí, neverí.
strela jeho materi ♪
... aj s jedmi sa obchoduje...
Dajte mi ľudí, oni to za mňa odstanujú!
Ja predsa nemám kedy.
Ja musím naháňať kamery v parlamente.
V teplúčku.
No nie je to drúk?
Alebo "vyčúranec"?
... ja len jednu poznámku,
išiel som vtedy cez jedno námestie, aj som sa tam zastavil, ale len asi na päť minút. Keď som videl tých ľudí, čo sa driapali na na tribúnu, za rečnícky pult, položil som si otázku: títo nás majú spasiť? Skonštatoval som len, ochráň nás od nich Pán Boh a rýchlo som šiel preč. Nevypočul ma vtedy. Božie plány boli asi iné.
Pekný deň vospolok!
Martinom všetko pekné.:-)))
A všetko dobré aj Martinu, aby tým nerovným sobášom richtára nestratil sám seba :-(
... nikdy som nemal rád odborárskych funkcionárov, hneď ako vymenili "monterky" za oblek, prezliekli si aj charakter. Otváral sa mi nožík vo vrecku, keď som videl odborára zachraňovať Markízu.
Gabriel Palacka začínal v KDH! Aj Mikuláš Dzurinda začínal v KDH. Na tej istej kolobežke sa učili jazdiť na červenú! Rozpadom SDK, si len "mafiáni" rozdelili teritórium a sféry vplyvu. O čom boli koaličné rady? O napĺňaní dohôd. Prešiel čas, dohody sa neplnia. Niečo sa začalo rúcať. Každý rýchlo hrabe čo sa dá!
...to je správna odpoveď? :-o
...Prečítajte si čo je nižšie a dajte si ruku na srdce a odpovedajte si len pre seba.
Hneď tá prvá veta ma priviedla na to, že niečo odporúča prečítať, niečo čo ju zaujalo.
... však som skoro myš zodral, tak hlboko som išiel :-))
... to sa musím opýtať analfabeta, ten je dobrý na hádanky :-))
...hmm, aj takto sa to dá pochopiť, ešte že vieme, čo má v rukách jeho žena :-)))
... ja som napísal Ježiškovi, čo mú má dať pod stromček.
Ak bude dobrý.
Má to vo svojich rukách. :-))
... nesnívalo sa mi to, že niekedy padla nejaká komisia? Príčina korupcia! Kde to asi mohlo byť?
Odporúčame