... počítal by som že naopak, aby sa aj vám niečo ušlo :-)
... počítal by som že naopak, aby sa aj vám niečo ušlo :-)
... kde sú fúzy, tam je rozum a kde je brada, tam by ho malo byť ešte viac, nie? ;-)
♫
Hromádka sa pýtal, čo to rozvozniava,
Hromádka sa pýtal, čo to rozvozniava,
Myšiakove plienky,
Myšiakove plienky,
carara,
Myšiakove plienky,
Madam vytriasala. ♪
♫
z vlády mašíroval práčka účty prala,
z vlády mašíroval práčka účty prala,
Okmasova práčka,
Okmasova práčka.
carara,
Okmasova práčka,
v Londýne makala.♪
♫
učiteľ tam pôjde polievať ju bude,
učiteľ tam pôjde polievať ju bude,
po prehratých voľbách,
po prehratých voľbách,
carara,
po prehratých voľbách,
keď pomašíruje. ♪
... nevadí, a ak sa mu zapáči, bude aj pokračovanie :-)))
♫
Na Somárskom vŕšku fialôčka rastie
na Somárskom vŕšku fialôčka rastie,
nikto ju nesadil,nikto ju nesadil,
carara,
nikto ju nesadil
Myšiakovi rastie♪
... a vedieme 3:1
... ešte bude kopec "srandy" ...
Súdruh Ondriaš,
to si chcel voličov nalákať, alebo odplašiť? Už si zabudol, že komunistická strana si to najviac pokazila potieraním cirkvi? Toto určite nezaberie. Alebo aký bol cieľ?
... ak poznáš tých desať prikázaní, tak by si mal vyzvať nie len veriacich, ale všetkých ľudí, aby sa nimi riadili. A keby sa všetci riadili, vtedy by bolo na Svete dobre!
A Vás súdruhovia kto platí?
Súmračná či kaplan?
Však Vy mu tu sústavne dvíhate body:-O
...krásny už máme, horúci (pre niekoho) ešte len príde :-)
♫
Číže si šuhajko jak ruža,
chcela by som ťa muža,
ani by ti robiť nedala,
len by ťa pre krásu chovala ♪
... aj ty si kaplan myslím včera písal, že pripravuješ materiály a zverejníš ich až pred voľbami. To aj ty pripravuješ len taký predvolebný bonmót?
... už aj ja som si položil tú otázku, aj život by som mohol mať sladší ...
..."Poniektorí nepodarkovia, ktorí neovládali umenie života lobistov ,mazaných korupčníkov a korumpovaných, skončili v osídlach spravodlivosti. Napríklad Osrblie."...
...
To asi tí lektori na Somárskom vŕšku neodviedli najdokonalejšiu robotu! :-p
... tak som rozmýšľal, keď som túto skladbu našiel v mail-e a počúval jej text, či aj tento link nám niekedy hodil lorak do príspevku :-)
Odporúčame