Myslíte, že to s tými, ktorým to vlastne patrilo pohne?
Vôbec.
My, čo sme to prežili, si len povzdychneme.
Je to tak.
A mladí?
Čo vy starí viete!
Myslíte, že to s tými, ktorým to vlastne patrilo pohne?
Vôbec.
My, čo sme to prežili, si len povzdychneme.
Je to tak.
A mladí?
Čo vy starí viete!
... pekný večer,
a v piatok je prosím akého svätého? :-)))
...aj Čenteš sa viac krát na tlačovke vyjadril, bol som zvolený za kandidáta na funkciu GP a zálež len na pánovi prezidentovi, kedy ma vymenuje. Aj prezident sa sa o ňom zatiaľ vyjadruje len ako o kandidátovi na predsedu GP.
... ak sa nemýlim, Čenteš bol zvolený za kandidáta na post generálneho prokurátora. Nemýľme si pojmy.
... "Je veľkou hanbou, že na najvyššom ústavnom poste ma Slovensko takehoto človeka, ktorý intelektualne a ani mentalne na túto funkciu nemá." ...
...Nemá?
Ale má to najdôležitejšie čo na výkon funkcie potrebuje. Mandát od VOLIČA! A ste si asi súdruhovia toho vedomí, lebo už sa začínajú vynárať "ústavní právnici", vytvárajúci konštrukcie, ako ho tohoto mandátu zbaviť.
... prebieha takticko-technická príprava. Ofenzíva sa zaháji v čase, keď už na vyvrátenie nebude čas.
To sa obieha kolo Sveta, keď Myšiak aj sedemmíľové čižmy sprivatizoval.:-)
Niekto potrebuje vystrieľať náboje zo zásobníka o korupcii SDKU v dostatočnom časovom predstihu, aby sa stihlo ešte utriasť, dostatočne zahmliť, aby strely v čase volieb neboli smrteľné. Jednoducho vedia, že už to je dlhodobo neutajiteľné.
♫
Po Somárskom vŕšku blúdim sem a tam, sem a tam,
po Somárskom vŕšku blúdim sem a tam, sem a tam,
šťastia nenachodím, nenachodím ,
učiteľ už obsadil mančaft ♪
Vie si niekto predstaviť, že by sa zo 15 takto zozbieraných príslušníkov ministrán a nezávislých osobnosti stretlo v národne rade v jednom klube a každý by chcel presadiť tie svoje prednosti? Kto by si to zobral na triko mať ich napríklad v koalícii?
... teraz neviem, kam sa zaradiť.
Pekný večer :-))
Otázka o ničom. Určite ide o dva stupne. Jednanie-reakcia v prvom momente a rekcie po odznení-opadnutí afektu. Ako by to dopadlo, u každého z nás nevie asi nikto, to vie len "Boh"!
... záleží od toho, čo si kto pod pojmom sloboda predstavuje. Sloboda nie je je len slovo.
... a ešte niečo pre meduchtivých ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=TTtAqjPArp4&fe ature=related
...preberali sa brady, skús túto a možno ti pripomenie aj Otca:
http://www.youtube.com/watch?v=JBNRkucvftI
,,,aj mám - 777- ?
Kto stojí za rohom?
Odporúčame