Dobrý večer, súdruhovia!
Čo myslíte, pozná už aj mňa, alebo môžem ešte stále písať čo chcem?
Dobrý večer, súdruhovia!
Čo myslíte, pozná už aj mňa, alebo môžem ešte stále písať čo chcem?
Všetci tomu strašne rozumiete. A si tak, ako ten Poliak, čo pustil v Poľsku za lacný groš stavať diaľnicu Číňanov.
... to je pravda a tam som mal začať! Kto by by už mohol počítať s Igorkom v nebi?
... neboj sa chvíľku to predýchajú a o d s e r i e si to Fico :-))
... vieš drahý súdruh Ollmo, ja mám ešte stále oči vyvalené a myseľ zamestnanú tým, čo som uvidel na brífingu súdruha Matoviča. Tých lotrov, čo mal ako Kristus po ľavici a pravici :-O ... a stále musím rozmýšľať, ktorý z tých dvoch by sa mohol ocitnúť s ním v nebi. Palko, alebo Zajac???
Pekný večer všetkým!
Keď už je tu tá ďakovačka, ďakujem súdruhom, ktorý sa pred vyše rokom podujali učiť nás transparentnosti a demokracii, že pri programovaní tohoto experimentu, naprogramovali aj funkciu samodeštrukcie, keď už tej dobroty bude až priveľa!
... vidíš, aj tie prvé máje som som absolvoval bez sprievodu, vždy sme si ako dobrovoľní hasiči zobrali v službu, čo keby bol nejaký provokatér chcel niečo podpáliť, tá trvala až do obeda a v noci sme popri tom strážení, dievkam postavili aj zo päť májov :-)
... keď sa tak nad tým zamýšľam, nikdy som nebol v lampiónovom sprievode, asi som o dosť prišiel?
... môže byť, že prídu všetci spolu, keď sa zotmie, v sprievode pod lampiónmi :-))
Pekný deň všetkým PRAVDY sa dovolávajúcim. Hlavne nezabudnite, že PRAVDU, tú SVOJU, neotrasiteľnú nosíte v sebe. Novinový titulok? Pár riadkov pod ním? To už je často len obyčajná manipulácia.
Pekný deň súdruhovia, všetkým vospolok :-)))
Čo myslíte, kto nám dnes prvý príde pogratulovať k sviatku? lorak, kaplan, analfabet, peter333, ... ;-)
"Dzurinda: Máme za sebou kus práce, ..."
Kus prace? A v prospech koho? Dá sa povedať aj poctivej?
Dobrý večer,
všetci na odstrel sú už vybavení, alebo ešte niekto zostal?
... a reagoval som na to obaja by ste urobili lepšie, keby ste sa pridržali biblickéj zásady...
čo to má spoločné stým, že som opísal svoje osobné skúsenosti so zdravotníctvom?
... je všeobecne známe, že dr.Uhliarik nedoktoroval ale pôsobil vo farma-priemysle a odtiaľ prešiel aj do ministerskej funkcie. A jeho činnosť jasne preukazuje znaky kopania vo prospech npr. Penty.
Obaja by ste urobili lepsie, keby ste sa usilovali pridrziavat tejto dobrej Biblickej zasady.
Slova Jezisa Krista zapisane v ev. Matusa 7:12
"Teda všetko, čo chcete, aby vám ľudia robili, musíte takisto robiť im"
Myslite na pritom aj na pravdivost tychto slov.
"Nedajte sa zviesť: Bohu sa nemožno posmievať. Veď čokoľvek človek rozsieva, to bude aj žať" (Biblia list ap.Pavla Galatanom 6:7)
loraksk1 loraksk1
755920 dnes
10:39
Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Hodnotný / Nehodnotný
... keby si takto nebol na mňa reagoval, úplne hlúpo, od veci, ani si ťa nevšimnem. Píšem to, čo prežívam, čo sa ma priamo dotýka. Vážim si aj písmo sväté, ale čo si chcel napísať ty, to určite ani Pán netuší!
Odporúčame