Len jedna otázka,
si si istý, že len teraz presťahovali Somársky vŕšok na, teda chcem povedať pred, úrad vlády?
Len jedna otázka,
si si istý, že len teraz presťahovali Somársky vŕšok na, teda chcem povedať pred, úrad vlády?
http://www.youtube.com/watch?v=jncRHYuBx-Q
... podľa mňa, najrýchlejší bol pri uzatváraní dohody s Ficom :-)))
A to už akože súdruh Chmel bude teraz môcť driemať na dvoch stoličkách???
Dobrý večer :-)))
Smiech lieči tých, čo sa vedia smiať...
Koho asi lieči výsmech?
Sledujem rokovanie parlamentu a tak asi by to malo vyzerať vždy. Žiadne jalové reči. Všetko ide ako po masle. Keby mal kto predložiť návrh, myslím, že dnes by prešiel aj 14-ty dôchodok :-))
...súdruh Kaliňák reagoval na výrok súdruha Osuského :-)
A čo teraz?
Ústavný zákon o predčasných voľbách je prijatý.
Teraz babo raď, koho voliť :-o
To čo zažívame teraz je Dzurindova hra! ... hovorí práve Matovič v parlamente.
Nervičky, nervičky, ...???
Nečudujem sa.
Kto by to bol povedal ešte pred týždňom :-o
OKS patrí k najnezávislejším!
Na vás ozaj nič nezávisí!
Odznelo teraz v parlamente.
...tak tam dohoď čo ešte treba a dovar to na huspeninu :-)
Odporúčame