...lalalalalala...
Tak nejako ;-)
Kto umí, ten umí,
kto neumí, ten čumí!
:-)))
...jeden lepší ako druhý, alebo to najlepšie na koniec?
...dúfam že myslíš pani Annu, ta to riadne roztočila :-))
..ja som dobroprajný, nech žije a hodne dlho :-))
A kurzy mladých demokratov budú teraz veľmi potrebné.
Ale musím teraz pozorne počúvať súdruha Osuského!!!
Vážený podpredseda vlády, milý Jano!
...
Za euroval budem hlasovať vtedy, ak v prospech eurovalu založíš svoj byt!
R.Sulík v reakcii na vystúpenie J Fígeľa.
Fígeľ hovorí:
...nehovorme len o centoch, každý hovorí len o centoch, ale neráta miliardy!
No myslím, že Fígeľ určite nepočíta centy, určite sa už "dopracoval" k rátaniu aspoň milionov!!!
... tí čo tam sedia o tom o čom sa rokuje vedia?... a rozumejú tomu?
...tomuto príspevku, alebo "vyhrážke"?, by som rád porozumel.
PST!
TICHO!!
V NÁRODNEJ RADE HOVORÍ FICO!!!
...ja ti to neberiem, len nevyčítaj iným, to čo máme tolerovať tebe.
Dole som čítal: ...poznám mená tých dvoch a po hlasovaní v parlamente sa rozhodnem o podnete pre orgány spravodlivosti...
Kedy si ich spoznal kaplan? Teraz, alebo dávnejšie? Nemal si už konať? A keby hlasovanie dopadlo z tvojho hľadiska dobre(lebo ťažko povedať čo je pre teba atvojho šéfa dobre), nič sa nestalo, nič si nenapísal?
...a tá druhá polovica je malá lož?
Odporúčame