... nad tebou je osoba pre zodpovedanie tejto otázky priam najkompetentnejšia :-)
... nad tebou je osoba pre zodpovedanie tejto otázky priam najkompetentnejšia :-)
... keď varíš kosti, stoj pri tom a nezabúdaj sa pri monitore :-p
...asi sa "nasrrral" preskočil mláku a prišiel nám ten plot podpáliť, čo stará mať spomínali :-))
...ano, máš pravdu s tou hodnotou slovenskej koruny, každý čo prežil to obdobie to vie. boli sme na to patrične hrdí, lebo každý rozprával len o peňazovode z čiech na Slovensko, ako na nás doplácali...
...za tým si stojím, zatiaľ po 89 mi bolo najlepšie v rokoch 94-98, čo je na tom také, nepochopiteľné?
... kaplan čítam to a som zhnusený! Čo si ty za človeka? Urazil si ma.. Si bezcharakterný hňup. Nie som žiaden almužnik. Čo mám som si zarobil poctivou robotou, a dosť.
...žijem v rodinnom dome npr. Čo urobil s cenami energii Dzurinda, to bola pomalá eutanázia. My ľudia poctiví, zvyknutí účty platiť, sme zostali v koncoch, aj žiť bolo treba, ale nezostávalo veľa.Za Fica sa niečo poprekontrolovalo, niečo sa vrátilo, ceny sa udržali, hlavne energií a dalo sa výjsť. A čo sa stalo za transparentnej a Mikloža aj škoda písať
...a dobre si sa poobzeral, nič sa na teba nenalepilo? :-p
...čo je pravda, nie je hriech. Od roku 1994 do 1998 mi stúpala životná úroveň dosť vyššie nad rok 1989. Potom prišiel Dzurinda, pád hlboko pod rok 1989. Prišiel Fico troška stúpania, pomaly, ale stále. Aj napriek kríze.Prišla Radičová a zase pokles.Privítal by som už konečne tú úroveň roka 1998.
... zase naivní nebuďme, do Kristovho ľavého oka im chýbalo veľa.
Svoje majú za ušami. Mečiar v poslednom roku vlády s Ficom vytiahol na svetlo božie sťažnosti starostov za HZDS o minimálne tuším 20% provízii pri štátnych zákazkách pre "istých ľudí". Vtedy to všetci pustili na hlucho, aj opozícia. A prevalilo sa to za tejto vlády, aj na úrade vlády. Čo my vlastne vieme? Nič. Len keď sa spoločníci rozhádajú, niečo vypláva na povrch.
...nič nenakradli?
Ešte sú asi slabo rozvadený, ale už včera si začali vykrikovať drobnosti (Fígeľa skoro rozhodilo od jedu). Až uvidia že cesta naspäť nemožná (načisto), začnú si vykrikovať viac, možno budeme otvárať oči :-p
...sme slušní ľudia, nie ako tí pred nami. Kus tej slušnosti sme videli aj včera.Hrýzli sa ako psi. A vlastne sa ani nečudujem, brali si jeden druhému kosť!
... na Markíze, hneď po Modrom z neba, exkluzívne: Spoveď odchádzajúcej súdružky Odvolanej!
:-)))
Rada od mužov :
Ženy, nevzrušujte sa toľko, keď za Vami beháme.
Beháme aj za loptou a nakoniec ju aj tak odkopneme...
Rada od Žien :
Muži, nevzrušujte sa toľko, keď vidíte, že sme sa do Vás zamilovali.
Zamilovali sme sa aj do topánok, ale pre každý prípad si obstaráme 15 párov...
Odporúčame