Budíček súdruhovia!!!
Moc leží na ulici a vy si tu veselo pochrapkávate.
Čo keď sa po ňu zohne ten nepravý?
Nezabúdajte, čert nikdy nespí!
Budíček súdruhovia!!!
Moc leží na ulici a vy si tu veselo pochrapkávate.
Čo keď sa po ňu zohne ten nepravý?
Nezabúdajte, čert nikdy nespí!
Dobré ráno všetkým,
ale nezabudnite, žiadne ustielanie si na vavrínoch! Nič nie je ukončené a nevieme aký bude začiatok nového. Netreba sa dať opiť rožkom!!!
...správne poprad, robiť AJ nepopulárne opatrenia a nie LEN nepopulárne.A to nepopulárne spravodlivým dielom na nakladať na plecia VšETKýM a nielen tým, ktorý sa brániť nemôžu: starým, chorým, ...
Mária, som rád, že vieš dať svoju radosť najavo takýmto pekným a úprimným spôsobom. Tešíš sa čo všetko sa porobí dobre pre ľudí a nie koľko členov opačného tábora sa dostane do base. A to je správne a je to PRAVDA ;-)
Kde je "Všetkovie", náš pán kaplán, všetkovie a nič nám nepríde prezradiť, aké hry hrajú a pripravujú mocní !
Všetko ide podľa plánu.? Alebo to je len také trtošenie?
...mária nemala pochybnosti ako to dopadne, pokojne môže spať.
...asi nie si sama. S tým eurovalom sa to určite utrasie a cesta na schválenie sa nájde.
...a tomu druhému len navonok.
...čistému všetko čisté!
A teraz čo bude, babo raď!!!
Rozprava bude opäť otvorená, vystúpi pani premiérka !
... nechoď. Slz bude ešte dosť a nebude to už dlho trvať. Budú to slzy aj radosti aj plaču!!!
...súdruh Ondrej má rád plnú kravskú "onú" bryndzových halušiek :-)))
...mal si si dať inzerát, možno by ťa pozvali :-p
... však si počul, že práca ho teraz baví. Intrigovať, tam je doma, to je jeho robota!!!
Odporúčame