...Fico ešte nejakú tú chvíľku počká, dá tejto vláde šancu dokončiť svoj najväčší projekt, rozdať chudobe múku a kolienka :-p
...Fico ešte nejakú tú chvíľku počká, dá tejto vláde šancu dokončiť svoj najväčší projekt, rozdať chudobe múku a kolienka :-p
...dúfam, že si sa neunáhlil, mohol si chvíľku počkať a odkopírovať to riešenie od pani premiérky. Mať aj bytovku zateplenú, aj aby ťa to nestálo ani cent.
Pekný večer všetkým :-))
...ja ti povie, nádhera, ako vymaľované. Oskar je stále vysvietený, všetko naberá farbu, jablká, konáre visia až po zem. Neviem, do kedy to vydrží:-))
...je nezmysel, aby mal psa hocikde, zlý človek. Pes a gazda sa časom na seba začnú ponášať. A nie len výzorom, ale aj náturou!
Drahý súdruhovia, poviem vám to na rovinu, aj keď lorak odstúpil z blogu Anky F., vôbec sa nestiahol do ústrania. Naopak, otvoril si nový front a naviazal na seba celú voľnú kapacitu diskutérov.
...úsmev, nie je žiadna šifra, je to malá výhra líc :-)))
Tak sa s nimi pohrajme a vyčarme úsmev aj u iných.
Pozor, aby z toho nebola grimasa, to by sa ľudia mohli aj zľaknúť ;-)
...ak aj nič, nejeduj sa, zaspievaj si:
Jsem na světě rád
Jsem, já jsem na světě rád pro jednu píseň
jedny tóny stále v dáli slyším znít
a když náhle písni tajně přiblížím se,
prchne zrádně dál a dál mě nutí jít.
Taky jsem na světě rád pro jednu dívku,
stěží znám to jméno, znám i stěží tvář
a když dívce tajně ve snu přiblížím se,
prchne zrádně dál a dál mi uniká.
Přesto jsem na světě rád a budu dále
i když písně zpívat vůbec neumím.
I když krásným dívkám dávno nelíbím se,
přesto denně rád se pro ně probudím.
A tak bloudím sem a tam a nikde stáni,
ptám se ráno snáře, ptám se černých vran,
ani píseň, ani dívka není k mání,
celý den se cítím někým obelhán.
Přesto jsem na světě rád a budu dále
i když písně zpívat vůbec neumím.
I když dávno dívkám krásným nelíbím se,
přesto denně rád se pro ně probudím.
Přesto denně rád se pro ně probudím.
Každý ma svoj kus pravdy! Darmo otázku staviate koalično-opozične. Kto z vás dokáže povedať "len tak od oka", ktorý kus je väčší? Niečo sa neschváli, niečo sa schváli a verte mi, že dobrý po čase bude opak toho čo sa schváli!
...postupuje ako keď chytí vlka, použije indulonu :-p
...všetko sú to majstrovskí surfisti, chytili vlnu a už sa vezú!
...ako budú postihnutí tí, čo neboli?
Pekný večer :-)))
♫... Už troubějí na horách jeleni ... ♪
...chomút je pre inteligentné zviera, tento by si zaslúžil jarmo :-))
Vždycky jsem to já koho smúla prohání,
vždycky jsem to já, kdo to chápat má.
Jen tak v tílku když jdu ven, vždycky přijde bouřka,
když náhodou deštník mám, slunce svítívá.
2. Dívku, co jsem chtěl, víckrát už jsem nepotkal,
dúvod nebyl ten, že bych trému měl,
na schúzku když já jsem šel, jízdní řád se měnil,
autobusy, kam jsem chtěl, prý už nejezdí.
Vždycky jsem to já, koho smúla prohání,
vždycky jsem to já, kdo to chápat má.
I když lásku nalákám a vyrazíme spolu,
nikde nic se nekoná, zavírací den.
Vždycky jsem to já, koho smúla prohání,
vždycky jsem to já, kdo to chápat má.
V pátek jsem se narodil, třináctýho k tomu,
dál nevěřím pověrám, klidně zpívám dál.
... brat si tam bude v charite odpracovávať alternatívny trest! asi :-(
...komu Fígeľovi? Veď ten jeho svätý úsmev by odzbrojil aj vražedné komando :-))
Odporúčame