... máš zo sebou pohár? Ten musí mať každý svoj, len trúnok dodáva vladobronx :-p
... máš zo sebou pohár? Ten musí mať každý svoj, len trúnok dodáva vladobronx :-p
Prečo by mal Bolebruch vadiť práve kaplánovi? Vari chcel žiť s Ruženou na hromádke, na divoko???
... keby PRAVDA fungovala, tak by fungovalo všetko inak. A nemyslím len tu!
Zdravíčko.
...nejakým nedopatrením som to začul aj ja. Stačí, keď sa zaprisahám, že to nikomu nepoviem? ;-)
...drmolíš to tu piate cez deviate, vytváraš konštrukcie, hráš sa na samovyšetrovateľa, samoprokurátora, samosudcu a svojho Tutsia si si už dávno našiel, sám sa ujmeš aj úlohy kata.
...prípad Hedvigy Malinovej dáva dostatok presvedčenia, že aj u nás, na Slovensku, je veľa ľudí, ktorí by...neváhali...
...nechajme to na inštitúty práva a nie politiky...
Začiatok a koniec vlákna. Načo si to vôbec otváral?
Peknú nedeľu všetkým :-)))
...nič ti nebolo vymazané? A nie bez dôvodu! Aj ten tvoj terajší titulok, sa čudujem, že tam ešte visí. K tomu stiahnutému chvostu, napíšem, čo si myslím a stačí. A k citácii. Prečítaj si svoje blogy a reakcie.
...lepšie na tom je jej predseda-minister, ten aj keď v poslednej dobe niečo povie, odvolávať nemusí nič, lebo nič nepovie :-))
...vždy všetko zlé začalo šírením nenávisti a skončilo tisíckami a aj miliónmi nevinných obetí. A nikto tu tak otvorene nešíri nenávisť ako ty kaplan!
Noc a samota
pravda a prostota,
klamstvo a sprostota,
trčí jak kôl ...
u spadnutého plota!
...máme poslanca zastrúhaneho, tento mi zase v tej prilbe pripomína žaluďa ;-)
...dobrý gazda nie telesné túžby, ale oné odkladá na vlastnú roľu!
Stratila sa Pravda, bola to vraj krádež. Vážne rozdumujú, kto spáchal tú lúpež. Stopy Pravdy zmizli niekde v nočnej tíši ... Mýlia si ju z Pravdou z dlhých diskusii ...
...
Pekný večer :-)))
Láska, Bože, láska, kde ťa ľudia berú?
Na horách nerastieš, v poli ťa nesejú.
Pódioví apoštoli.
nad nimi dirigent stojí
a každý sa ho bojí!!!
Bojí???
...prídem v Bratislave na Kramáre, sadnem v čakárni, prídu dvaja, rozprávajú sa Maďarský, o chvíľu sa mladé dievča opýta aj mňa niečo po Maďarský, usmejem sa, hovorím nerozumiem a ona mi pekne po Slovenský povie, či neviem, kto je posledný. Povedal som jej že ja a nikto nedal nikomu po papuli. Aj keď si myslím, že v hlavnom meste by mala počítať s tým, že je väčšia možnosť, že natrafí na Slováka a mohla osloviť po Slovenský.
Odporúčame