Iste
Keď niekoho nasleduješ, mal by si vedieť tie najzákladnejšie veci, keď ich nevieš, si ovca, slepá ovca ..... zisti si, je to ľahké a priezračné!
Nebudem sa obťažovať s podprovateľom, ktorý je zalepený, bola by to zbytočná námaha a strata času.
Neviem, čo bolo v rozsudku, ale iste viem, že takého kolebu potrebujú a potrebovať budú, takže rušiť ho nebudú a nemali to v úmysle. Šaráda a nič viac, veď ho financujú. Hystéri a aká? Média takýmto štýlom pracujú i zlá reklama je reklama. Hlavne, že z neho spravia obeť .....A v USA takýmto štýlom pracujú i v prezidentskej kampani. Čím viac na protivníka nakydajú, tým väčšiu šancu má na výhru.
Avšak stačí si prečítať, aké hlášky púšťal do sveta o nadradenosti o kynožení a ešte odpornejšie sú výlevy jeho nasledovateľov, čo sa prezentujú primitívnymi príspevkami i na fesbúku.
Za boha a za národ! Za boha a akého, toho jewrej, čo zo Slovákov spravili v jeho mene hoviadka v maštaliach. Môžte si takého nasledovať, však nie každý Slovák a či Slovenka bude takú príšeru obdivovať.
Láskavo Marine Le Penn nedávajte do jedného radu s tou škvárou zvanou kotleba. Odpustite si to, nebudem viac upozorňovať. Nedehonestujte skutočnú vlastenku tým, že ju prirovnávate k takému odpadu!
Ak o tom neviete, tak cez víkend bude v Paríži Madzinárodná konfrerencia o náprave alebo zrušení EÚ a ten slovenský odpad tam nefiguruje ani len ako pozvaný, nieto ešte medzi organizátormi.
Aj v zahraničí vedia, čo je to zač a kým je platený.
fúrik, Rakúsko má banky i bankárov a my ich živíme .... už si niečo očul o Hypo-Alpe-Adria? Tak to som myslela, mudrc a sedlakov vnúčik milený.
Napísala som, že ich zmietla, mysliac tým, tú bankársku mafiu stojacu za krachom a megapodvodom Hypo-Alpe-Adria.
Nie, že sú zmätení, oni sú pomätení. Chceš sa hrať so slovíčkami?
Anty +++ to nemá chybu, chichichi .....
sonar ++++ presne tak ..... lenže všetky vlády radšej dotujú zahraničných investorov, poskytujú im rôzne úľavy a naviac u nízkopríjmových ešte dotujú odvody zo spoločných peňazí a že sú bohatí ešte bohatšími, však im to všetci zafinancujeme. Komu je lepšie, radosť im je žiť .....
Kecalisti zase kecajú .... pokiaľ budú oslabovať Priebežný systém odvodmi do súkromných fondov a pokiaľ budú ustupovať zamestnávateľom pri tlačení na čo najnižšie mzdy a platy a tým i nízke odvody, tak nie je čo riešiť, dôchodkový systém a nielen ten skolabuje a o to ide, sociálny systém zničiť.
A k tomu slúžia i tá masívna migrácia.
V bohatom Nemecku je viac ako 400 tisíc dôchodcov odkázaných na sociálnu výpomoc, ich počty sa ročne navyšujú o 5%. Príčina je v nízkych mzdách, kde pracovník v automobilke má hodinovú mzdu sotva 8 € a zamestnávatelia tlačia stále na nižšie a nižšie mzdy a platy, na nestálych prácach na dohody, na dočasnom zamestnávaní, kde učiteľ aj s 10 ročnou praxou nemá stabilné, pevné zamestnanie a cez prázdniny buď brigáduje alebo je odkázaný na št.podporu.
Na Slovensku je to ešte horšie, ale vymysleli inú podporu, možnosť zobrať si úver na starobu, perfektne vymyslené, ako spraviť z ľudí bezdomovcov a tak sa im "odmeniť" za ich celoživotnú prácu pre spoločnosť
Už mňa tie náreky otravujú .... prvovýroba bola vždy stratová, preto si družstvá vytvárali i pridužené výroby a prežili i bez dotácií ..... ako spotrebiteľ neverím, že to, čo deklarujú ako slovenský výrobok je skutočne slovenským výrobkom, lebo hamiždnosť, chamtivosť .... Aféry s poľskými vajcami, kurčatami, prebaľovanými na Slovensku atď .....
A mlieko kúpené v obchode sa ani s mliekom z mojich detských čias nedá ani porovnať. Je to vodová brečka ....
USA má v Európe 65 tisíc vojakov, v Ázii 80 tisíc na Blízkom východe a v Afrike, kde pôsobí Africom je to cez 5 tisíc.
Len v Iraku a Afganistane pôsobí cez 40 tisíc kontraktorov, tí nie sú oficiálne vojakmi, ale sú platení MO USA, tak sa píše v správe Kongresu USA a len za roky 2007-14 USA vydali na ich platy 215,2 mld usdolárov.
A teraz skúste Vy a napíšte nám niečo o ruskej voj.prítomnosti na územiach iných štátov ....
Chesusmárijá, tí Ukrajinci sú už totálne vymletí ..... že im ešte vôbec niekto také výpotky i verí.
Adam, daj si vyčistiť vývod .... nič také netvrdím. A nie každý, čo sa za Rusa vydáva je i rodilý Rus.
radoss, aby som ťa upokojila, pre mňa bola prijateľná iba Irmgard Griss, ak by som bola Rakúšanka, tak tej by som neváhala dať svoj hlas, akčná to dáma a nebojácna, postavila sa bankárskej mafii a zmietla ju.
Ahoj, Adam a čo Berta už drží, kedy sa tebe zachce? A či zase neposlúchala a odbavuješ sa na diskusiach.
No, teda, ale si mňa odhalil, musím si kúpiť burku.
radoss, nepreháňaj!
Vždy pre nich budeme menejcenná rasa a šengen to nenapravil, len im dal ešte viac možností, ako nás pookrádať. Zrušenie hran.kontrol, ciel a víz nie je žiadnou výhrou a pre nás zvlášť.
Žiadna výhra .... matka Estónčanka a otec Rus ....a on prezident Rakúska za Stranu Zelených, môjtyalláh!
A už špekulovať nemusíme, dole dala zorma link .... matka ako samoživiteľka odišla za prácou do zahraničia a s matkou sa dohodla, že sa o malého postará v čase jej neprítomnosti. Stará mama je invalidná na práškoch, v akej výške poberá inval.dôchodok? Profitovať mohla akurát tak tá stará mama .....
Odporúčame