Súdny úradník konal na základe rozhodnutia sudcu .... je síce pravdou, že matka jednala unáhlene a mala nechať dieťa ukončiť ročník a vybaviť záležitosť cez prázdniny. Ale stalo sa .....
Lenže nik z nás nevie, prečo a kvôli čomu tak konala. Viete to Vy, keď ju súdite?
Kto tú matku vychoval? Predsa oná stará mama, ktorá sa starala i o svojho vnuka, dcérine dieťa a prečo ten Marco bol u starej mamy? Viete to?
Tak nesúďte!
A kto a ako zarába na tom dieťati? Média majú svoj príbeh a na dieťati im houby záleží, mimovládky majú svoj "proces" a na dieťa z vysoka kašľú.
A stará mama asi nevie, kde je sever, inak by sa zachovala ako žena a matka a so svojou dcérou by sa snažila spor urovnať v tichosti, bez súdu a médií. To dieťa nie je vec .....

