V diskusii už niekto napísal (ospravedlňujem sa, nezapamätala som si nick), že dopadne ako Mužičko alias Saška Biely, priznám sa, že i mňa to napadlo. Skôr si však myslím, že sa ju budú snažiť už v Rusku zneškodniť, hodilo by sa im to.
V diskusii už niekto napísal (ospravedlňujem sa, nezapamätala som si nick), že dopadne ako Mužičko alias Saška Biely, priznám sa, že i mňa to napadlo. Skôr si však myslím, že sa ju budú snažiť už v Rusku zneškodniť, hodilo by sa im to.
GGY, používaš silné výrazy a naviac klamlivé.
Ja som písala k téme a téma o indiánoch nebola, až bude taká téma a budem sa chcieť vyjadriť, tak sa vyjadrím.
GGY, máš to nejaké domotané, ja žiadneho pána nemám. Nesúď podľa seba!
Už som ti to vysvetľovala, Kremeľ s kontraktormi na Ukrajine nemá žiadnu spojitosť a tí ani nepatria pod Kremeľ. To, akoby si chcel, aby za žoldnierov z Academi, ktorí vraždia po svete, teraz ich je najviac v Jemene, bol zodpovedný Obama.
mitrax a položili ste si otázku .... prečo tečie krv len z nevinných ľudí a nie z vládnucich?
Odpoveď je jednoduchá, predsa nemôžu zabíjať svojich zamestnávateľov.
Ale, čo nepoviete .... hmm .... tak Kotlebovi nevadilo voliť Kisku a ešte to prikázal i svojim poddaným .... hmm, prečo to vadí vám? Kotleba svojou voľbou predsa k tomu Kiskovi dal súhlas.
A to Kotlebovi nevadí, že občania BB kraja sú okrádaní vodárnami i elektrárňami, ako nikde inde na Slovensku? Nuž, zdá sa, že nie. Veď z toho profituje.
Keby niekomu vadil, už dávno by bol v zabudnutí, ale nevadí. Pretože on stávajúcich vládnucich nemáta. Oni sa ho neboja, veď ho stvorili.
To povedal Porošenko, ktorý telefonický rozhovor inicioval, avšak Moskva nič také nepotvrdila, hovorili o odsúdenej vrahyni Savčenkovej. O žiadnom oslobodení sa nehovorilo .....
Iba o tom, že ju môže navštítiť v jej prechodnom nedobrovoľnom bydlisku v Rostove na Done ukajinský generálkonzul.
A Kremeľ hovorí, že telefonický rozhovor inicioval Biely dom s tým, že prezident Obama poďakoval ruskému náprotivku za záchranu amerického občana K.Dousa v Sýrii .....
Necudujte sa, ludia maju radi totalitu a silne reci, nech si to uziju. Nasli spasitela.
Mozno ste postrehli, ze nerobia nic, aby ho obmedzili. Vytvara si svoje pravidla a oni mlcia.
Jednoducho preto, ze tie jeho tlupy vyuziju vo svoj prospech a najma proti nepohodlnym ludom.
Deje sa to v Nemecku, Svedsku, na podobnom principe bola postavena i Le Penova strana, preto sa dcera rozisla s otcom.
Je to sluziaci novemu poriadku, romovia je len zasterka. Romov chrania mimovladky, mal by konat voci nim, ale on ma len plnu hubu reci a skutek utek.
Zbytocne sa tym zaoberat, som tak znechutena, ze koncim s diskutovanim.
Verila som, ze je este vela ludi so zdravym nazorom a zmena k lepsiemu by sa mohla zdarit. Uz som verit prestala.
A to kde žijete? Len tak si niekto zmyslí a vytvorí Blackwater či Academi v podaní Kotleba ĽS NS?
Kvôli incidentu vo vlaku, vytvorili hliadky, nech si spravia najskôr poriadok vo svojich radoch a potom nech šíria poriadky po krajine.
Moja suseda prenajala byt podnikateľovi, z ktorého sa vykľul kolebovec s tým ohyzdným psom, večne slintajúcim a cikajúcim. Po čase prestal platiť.
Prišla až susedia hlásili závadu a pretekanie. Chcela vstúpiť do bytu i s inštalatérom a to nemala robiť.
Odkväcla, keď zbadala, že jej byt je kulnička na dříví a to si dala byt zrenovovať za usporené peniaze, ktoré si poctivou prácou zarobila.
Keď precitla, pána podnikateľa požiadala, aby zbalil fidlátka a okamžite opustil byt, privolaná hliadka polície nezabránila, aby ju fyzicky napadol.
Zničil byt, dlhoval na nájomnom, ešte dlhší čas tam chodili kunčafti a obťažovali, pretože svojho času tam prevádzkoval bordel, ešte pani obvinil, že ho okradla a žiada náhradu škody!
Iďte do čerta!
Devana ++, keby len .... oni sú vynaliezaví!
Stačí iba to, kde naberala skúsenosti .... hrôza a des! KPMG, Deloitte ....idem radšej robiť niečo užitočné, však by jedného šľak trafil, kam to smerujú, kolónia slabý výraz!
vatoloko, stále meliete to isté, nechajte si tú superhrubú mzdu ..... si myslíte, že by vám zamestnávateľ zvýšil mzdu o to, čo musí povinne odvádzať za to, že si vás prenajíma?
Nikdy, mnohí neplatia ani to, štát ich musí naháňať, aby to platili, tak akoby to platil vám, keď obchádza štát ako môže. Zväčša zahraniční investori si vyrokujú v tomto smere rôzne úľavy, len aby nemuseli platiť.
Takže štát má znášať a pokrývať všetky PN-ky? Štát má znášať materské dávky, invalidné, bolestné a neviem, čo ešte, prácu pre zamestnávateľa si odvediete, ale v prípade, že sa dostanete do nepriaznivého zdravotného stavu i vďaka tej práce, tak nech vám náhrady hradí v plnej miere štát.
Zamestnávateľ nech si užíva, čo na vás vytĺkol. Choré myslenie, vatoloko!
Alebo môžte maródovať a nič nedostať i to je jedna z možností. Spamätajte sa!
SlovenskóÓ, pokiaľ nevymrú tí liberálni profesori a ich študenti neprejdú očistou, tak budú takéto stupidity tvrdiť stále.
johnny, v tej cene práce máte zarátane i odvody svojho zamestnávateľa, nepozerajte na tú sumu, pozerajte na sumu, ktorú ste si dohodli so zamestnávateľom, tak si on cení Vašu prácu. A on si ju cení veľmi nízko .....
Jemu nezáleží na Vás, jemu záleží na jeho zisku!
Lenže to je chyba zákonodarcov, ponúkajú lacnú pracovnú silu, majú jej dostatok.
Neivestuje sa do vlastného vývoja a výskumu, radšej podporujú zahraničného investora (Samsung).
Musíte prihliadať i na to, akú prácu vykonávate, pokiaľ je to len montážna práca bez pridanej hodnoty, nemôžte očakávať, že bude veľkorysý a na Slovensku je to len práca bez pridanej hodnoty alebo v automobilovom priemysle so strednou pridanou hodnotou.
Preto sa im tu tak darí, ľudia pracovití a so slušnou vzdelanostnou úrovňou, zväčša dômyselní a po novom kreatívni a najmä lacní!
Po 89 pri delení ČSFR, bola nezamestnanosť na Slovensku cez 14%, čo je vlastne dodnes, len sa to rôznymi kreatívnymi úpravami fixľuje, ale v Čechách iba okolo 3%.
ináČ, viete, občas sa čudujem, ako to naše školstvo spustlo. Nechcem ich zaznávať, šíria bludy, ale žiaľ, formujú široké masy. Je ťažké to naprávať.
Keď absolventka OA predtým SEŠ nevie ani sama sebe vypočítať mzdu a čuduje sa, že odvody do sociálneho systému sa delia ešte na odvody také a také .... čo už na to povedať a mám to i doma.
archivar a ty máš archív už prázdny, či ťa opäť zatopilo?
Posledné údaje z roku 2015 hovoria, že z 22 miliónov obyvateľov odišlo v dôsledku vojny 4 až 4,5 milióna Sýrčanov mimo Sýriu, najviac sa ich presídlilo v rámci krajiny do Damašku a do oblastí ovládaných a kontrolovaných vládou.
Posledný údaj o počte obyvateľov Sýrie hovorí, že v roku 2012, už po začiatku "revolúcie" Sýria vykázala 22 miliónov 530 tisíc Sýrčanov. Smutné, že OSN robí iba odhady ....
V Damašku žilo 1 mil. 500 tisíc obyvateľov + 8 miliónov presídlencov + 1 mil. navrátivších = 10 mil. 500 tisíc
V Libanone žije v katastrofálnych podmienkach cez milión (1,1 mil) Sýrčanov, v Turecko hlásili, že 2 milióny (1,9 mil) + tí, čo migrovali do EÚ, nerátajúc tých s kúpenými sýrskymi pasmi. Jordánsko 800 tisíc = cca 4,5 miliónov Sýrčanov mimo Sýrie. Kurdi tvorili 10% z celkového počtu obyvateľstva Sýrie, kresťania tiež 10% ......3% Drúzi sú kapitola sama o sebe.
Voľby predsa boli svojho času podmienkou medzinárodného spoločenstva, Assad robí len to, na čom sa dohodlo medzinárodné spoločenstvo bez toho, aby sa k tomu mohol vyjadriť!
A zase a dokola, dokolečka, dokola, je smutné, že sa zaoberáte vecami, ktoré nik riešiť nebude, ale aspoň sa poniektorí dosýtosti vyrečnia .....
Islandský premiér padol a traja islandskí megazlodeji, bankári vyšli z väzenia, to sú mi paradoxy!
Hrubá mzda je mzda dohodnuté medzi zamestnávateľom a zamestnancom
Superhrubá mzda je mzda zamestnanca + odvody zamestnávateľa vo výške 35,2 z hrubej mzdy zamestnanca
1000 eur je dohodnutá mzda medzi zamestnávateľom a zamestnancom a zamestnávateľovi z toho plynie i odvod do ZP a SP vo výške 352 eur v takmto členení: ZP 10%, NP 1,4%, DP 14%, Inv.P 3%, PvNz 1%, GP 0,25% ÚrP 0,8%, RF 4,75%
Žiaden zamestnávateľ by nevyplácal svojmu zamestnancovi to, čo musí odviesť štátu, je to naivná predstava a niekto rád rozširuje bludy.
Odporúčame