Dovidenia, zdravý sedliacky rozum, ten odišiel pri podpise tzv. barcelonského procesu pod názvom EUROMED (Euro-Mediterranean Partnership), podpísaný bol roku 2008, kde sa jasne hovorí o presídlení 50-80 mil. moslimov do EÚ v rokoch 2010-2050.
Naviac Slovensko zriadilo na svojom území už v roku 2008 presídľovacie centrum "utečencov" z Afriky pre USA pod dohľadom OSN.
Oni nechcú nič, čo by nebolo vopred dohodnuté. Vláda už predsa rozhodla a svojim podpisom pod vyššieuvedený protokol s tým súhlasila.
Prečo by sa tu mali adaptovať? Oni sem idú kolonizovať ....

