Zbytočné rozpaky .... TTIP - TISA privatizácia služieb, ako školstvo i zdravotníctvo sa budú privatizovať, títo sú tam iba na to, aby školstvo udržiavali v chode a nič viac.
Školy prerieda. Pre chudobných zostane zopár štátnych škôl, ktoré ešte doplnia inými vylúčenými skupinami, takže o nejakom vzdelaní si môžte nechať leda tak zdať, ak nebudete mať na súkromné vzdelávanie a to isté platí o zdravotníctve, tam sú s privatizáciou nemocníc a zariadení oveľa ďalej.
To je celý plán a netreba sa vzrušovať, keď proti tomu nechcete nič urobiť.

