pravda .... na SK je nedostatok pracovnej sily?
Ale, čo nepoviete .... koľkože to je evidovaných dlhodobo nezamestnaných, ten počet rok, čo rok rastie ..... koľko prevažne mladých pracuje tak, že si delia 1 pracovné miesto a koľkože ich je v zahraničí?
Pracovnej sily je dostatok, ale slušnej práce, ktorá by uživila nie je!
Štát podporuje nepracujúcich a čím, tou 62 € almužnou mesačne?
Kotleba veru nesľuboval oživenie hospodárstva ani lepšie pracovné podmienky, dokonca nesľuboval ani len návrat zašlej výroby, čo prezentoval boli len kecy, taľafatky a hlavne delil občanov na slušných a iných ....ako Dolfík Hitlerovie .....

