Ako ste napisali, ziadna krajina nedokaze byt sebestacna, urcita cast sa vzdy dovazala a bude dovazat.
Co sa tyka Ciech, tam to povacsine spravuju Rakusani, od prvovyroby cez spracovanie az po predaj, o ceskych vyrobkoch to nie je, len vyuzivaju cesku zem.
Takze duce z bb pekne hoovorit moze, ale to je tak vsjo!
U Poliakov je to ine, tam si zapadni potravinari spravili velkovyrobnu pre vychodne trhy .....
Hovorit lubivo, co ludia pocut chcu je jedna vec, druha, ako na to .....to vsak nikoho nezaujima ..... ako ani ako dosahuje bb zupa tak "skvostne" vysledky. Papier zn

