neprislo a ani nikdy nepride ....
Akosi sa vyznas, tak sa hlupo nepytaj a vylez von, niet nad vlastnu skusenost.
neprislo a ani nikdy nepride ....
Akosi sa vyznas, tak sa hlupo nepytaj a vylez von, niet nad vlastnu skusenost.
Rusi, konkrétne odborníci z Petrohradu sa už minimálne rok podieľajú na rekonštrukčných prácach a obnove pamiatok určitej časti Palmýry.
Palmýra je jedinečná, takej druhej niet.
A kde boli tí odborníci z UNESCO? Keď sa ničili pamiatky nielen v Palmýre, ale i v Iraku .....
Nie, svet už nebude nikdy taký, akým bol ešte v začiatkoch 80.rokoch m.s., kde sa ešte našli miesta pre pokojné žitie a bytie.
Keď sa nad púšťou okolo Palmýry vietor s pieskom pohrával, dnes sa s krvou mieša. Keď sa rodili ešte zdravé deti v irackej Fallúdžii, keď krvou státisíca Srbov vykúpené Kosovo bolo ešte srbské.
Ďaľší západný moralista .... je to západný imperializmus, čo porušuje flangrantne všetky pravidlá, dohovory, medzinárodné právo i ľudské práva ....
Kosovom ste otvorili Pandorinu skrinku.
Rusko je učenlivé. Nevyčítajte Rusku to, čo robíte sami!
eurotik, to nemyslíte vážne, že zrovnávate Čínu so Saudami, veď to sú morbídni úchyláci a Kalousek, ten je večne naliatý, delírium tremens je ťažké zvládnuť, musí to nejak maskovať. Tak demonštruje.
Myslím, že v Číne taká sloboda, aká je tam teraz, ešte nikdy nebola. Milióny ľudí vybŕdlo z biedy a chudoby. Vysoká vzdelanosť, už niekoľko päťročníc je vzdelávanie širokých vrstiev prioritou. Ak sa im podarí spraviť prestavbu hospodárstva o dva tri roky bude svetovou ekonomickou veľmocou.
Ekonomika bude rásť .... môjtybože! Škoda, že len ekonomika, ale nie hospodárstvo ....
Ale problémy s odbytom a či embargom sa nerátajú, však Čína má problémy, veď hlási iba rast 6,5% HDP a Slovensko ju zdatne dobieha, o dva tri roky ju i predbehne. Jááj, už dávno som sa tak nezasmiala.
Slováci si hojne naberú spotrebných úverov a roztočia koleso šťastia. Aj ceny nehnuteľností budú rásť, však treba bublinu ešte nafúknuť. Aj priemerna mzda vzrastie, však sa prepúšťalo vo VSŽ, manageri dostávali padáky so slušným odstupným i nezamestnanosť klesne .....
Rozprávky starej matere, som čítala v predškolskom veku, vyrástla som a tak si čítam sci-fi literatúru našich ekonomických expertov.
A kto si ty, Turcsányi, aby si otváral otázky ľudských práv v krajine akou je Čína? Ty chceš niekoho poučovať?
Tak začni robiť poriadky doma, u svojich chlebodárcov .....
Otváraj otázky ľudských práv bytostí neprávom a bez súdu väznených na Guantanáme, v ich pobočkách v Poľsku a či Rumunsku, potom sa staraj o iných.
Skús otvárať otázky ľudských práv na Donbase a ak sa ti to máli, skús Sudán a či Rwandu, skús sa pýtať svojich anglosaských zamestnávateľov, akým právom porušujú ľudské práva v krajinách ako je Panama, Venezuela, Kostarika, Salvador ....Kongo, Etiópia ...... Líbya, Sýria, Irak ..... Afganistan, Indonézia, Malajzia ....
Primitívne poukazujete na porušovanie práv Tibetu. Veď tí Číňanci vytrhli Tibeťanov z pazúrov ranného feudalizmu, kde bol človek pripútaný v okovách na poli ako zver a makal za misku vody a kus ryžového posúcha 18 hodín denne.
Dnes vyrástla generácia vzdelaných a slobodných Tibeťanov a na tie vaše drísty vám z vysoka ..... ako i Číňania.
K tej sulikovskej kreature skoda slov, ale konecne by sa mali ludia zamysliet a rozhliadnut ......na Slovensku uz niet politika, ktory by mohol pozivat doveru, ktoremu mozno zverit nielen peniaze, ale i zivoty a buducnost tohto naroda,
Chce to radikalnu zmenu, doba je neprajna a tupe nic neriesiace vyhlasenia typu, vystupime z EU, NATO, zabezpecime sebestacnost ap.su len bohapustym taranim.
Ludia, ved to viete, naco potrebujete mesiasov, ktori vam potvrdia, ze to viete?
Zacnite konat sami od seba, zacnite medzi sebou hladat vhodnych ludi, ktori by mali vasu doveru a boli by zarukou, ze narod ochrania.
Nepozerajte len na medialne prezentovane strany, tie su uz skompromitovane. Skuste zalovit i medzi strany, ktore media opominaju a skuste formovat vsetci spolocne obciansku stranu.
Uloha tazka, prekazok tisice, tito pobudovia sa moci vzdat nebudu chciet, ale nic v zivote nema cenu, co sa ziska lahko.
Vezmite moc do vlastnych ruk, o tom demokracia preda je ....
miroslav +++ mam podobny nazor na tu kreaturu a nikdy by som sa jeho radami neriadila, je to podpriemerny ekonom, zdierac chudoby .........
Zdrz sa, lebo nevies, co pises.
Tvoj duce nebol nahodou nezamestnany az pokial nedostal zupne kreslo?
Tak sa spytajte Talianov ..... migranti si nasli nove cesty, uz Grecko obchadzaju a plavia sa priamo do Talianska, lepsie povedane vozia ich.
Druha skupina tzv. horolezci idu cez Albansko.
Priliv migrantov neslabne, to su len povedacky.
Aka istota, radsej by som vyckal a nevytesoval sa.
Ked vykradli najvacsiu americku spolocnost Enron, viac ako 30 tisic dochodcov prislo o celozivotne uspory.
sedlak, nemusite mna lutovat. Uboziak je len ten, co nemoze. Ja mozem.
Snad chcete povedat, ze vojny nie su vyhodnym artiklom?
Znalec, pisali o tom na ruskych strankach, ze rozsiruju vyrobu a mnohe podniky idu na 3 zmeny.
Pisala som o tom este v januari, aspon z casti vykryju straty, ktore im vznikaju embargom a vytru kocura zap.firmam.
Okydavanie? A kde vzal Miskov hnoj?
Toho nik okydavat nemusi, ten je po tu lebinu v s.rajdach, ak sa uz netopi.
Iste on nic, on trolejbus .... sulik je trapos nemajuci par v tejto galaxii!
Odporúčame