Nummi a čo Strelkov/Girkin je alebo bol v čase jeho pôsobenia na Okrajine v aktívnej službe v ozbrojených silách RF?
Strelkov je patriot a ten s Kremľom, odkiaľ sa vydávajú rozkazy Armáde RF nemá absolútne nič spoločné.
Nedokážete si (myslím tým viacerých na diskusii), že vojna na východe Okrajiny nebola plánovaná a ani riadená priamo z Kremľa. Už tam nebačuje Chodorkovskij a Berezovskij .....
Rusko má pravidelnú armádu, chlapi si odkrútia povinnú vojenskú službu a mnohí potom odchádzajú ako kontraktori do vojenských konfliktov, veď na Západe je to bežné, nie sú to len vyslúžilci, ale medzi kontraktorov sú verbovaní i mladí ušiaci, kvôli zárobku, tam sa dá dobre zarobiť a u.s.a. ich hojne využíva.
Keď je to tolerované jednej strane, buďte tolerantní i k druhej.
Na Okrajine pôsobia i kontraktori americkej Academi, to nikoho netankuje?
Pokiaľ tam pôsobia Rusi, je to aj z toho dôvodu, že sú mnohí rodinne poprepájaní.

