Nedas pokoj a nedas ....
Apple zdanuje v danovych rajoch, Holandsko a Irsko, vyobu ma v Cine, s Amerikou ma spolocne iba to, ze tam moze vykradat statom dotovany vyskum a brat si uvery s takmer 0 urocenim a aby sa nepovedalo tak tam prizna nejaku smiesnu sumu a pritom preda Americanovi svoj predrazeny iPod 6 a este amer.dan.poplatcu oberie o cast jeho zaplatenych dani.
Fakt ukazkova firma, zneuzivajuca detsku pracu, okradacka amer.dan.poplatnikov. vykradacka cudzich napadov .......
Ale niet divu, staci mrknut, kto ten rebricek zostavoval.

