Na kieho ďasa ste išli tak zhurta do boja a bez toho, aby ste domysleli dôsledky ..... Samy ste si pod sebou podpílili konár.
Služby ako zdravotníctvo, vzdelávanie sa budú plne privatizovať, ak sa prijme TTIP, prijme sa i TISA v horizonte 5-tich rokov by vás i tak značne preriedili.
Potom by ste mali verejnosť na svojej strane a váš boj by bol bojom i občanov.
Týmto nezmyslom ste občanov popudili proti sebe, ukázali ste, že na ľuďoch, ktorí sú na vás v zlej chvíli odkázaní kašlete.
Platy sa riešia cez Kolektívne zmluvy a nie cez média, milé odborárky!

