Jaguar sľubuje plat 1 225 eur
logino, na trhu práce nie je nedostatok pracovníkov, práve naopak.
Veď to nie je žiadna novina, že mnohí pracujú tak, že im delia 1 pracovné miesto len, aby bola zamestnanosť.
A je pod ľudskú dôstojnosť, aby pracujúci človek zarobil iba toľko, aby si poplatil najnevyhnutnejšie živ.potreby a tak pracuje väčšina, lenže to mnohí nevidia a myslím, že vidieť ani nechcú.
Naviac, keď niekto za prácou cestuje 20-30 km, nezostáva mu čas ani na rodinu, ani na svoj osobný život.
To, čo robia ľuďom je chrapúnstvo, ale všetci sa vytešujú, prišiel nový zahraničný investor, ktorý sem prišiel iba kvôli benefitom, ktoré im zaplatí každý jeden pracujúci občan.
Toto žiadna výhra nie je, štát nie je schopný, skôr nechce podporovať domácich výrobcov v spoločných podnikoch. Tvrdím a tvrdiť budem, Jaguár sa sem prišiel nažrať a tráva to nebude ani kozliatka .....