Vazene damy, vazeni pani, radost citat, zbytocne sa napadate, zbytocne sa dehonestujete, uz o vas bolo rozhodnute.
Nie je vobec nahoda, ze VVP vyhlasil, ze Rusko bude pestovat a dorabat potraviny na vyvoz.
Podla studie FAO o 10-15 rokov pride hladomor a najma akutny nedostatok vody, nie je vobec nahoda, ze sa sejkovia zaujimaju o nase pramene, ropa sa pit neda.
Nie je vobec nahoda, ze Slovensko vysidluju, potichucky, ako minister Richter povedal, vsak nech mladi odidu pracovat von ....
Arwen ma pravdu, ste slepi a nevidite, co vidiet mate ....uvedomite si to, ked nebude dochodok na ucte, ked budete pomaly a v mukach zomierat, bez jedla vydrzite, bez vody vsak tak tyzden.
Mozte si pisat, co len chcete, dockate sa a bude to boliet, ak este predtym nieco horsie nepride.
A nadavat budete moct iba sebe, zial, uz bude neskoro ani plakat nepomoze.


