Táraniny a lokajský postoj európskych politikov neriešia jadro problému a bezpečnosť Európanov !
grollo-grimbo, keďže nič také, čo v príspevku uvádzate v texte blogu nie je. Zrejme ste reagovali na môj príspevok, takže si dovolím Vám odpovedať.
Ste zaslepený rečičkami, ktoré sú pre verejnosť určené. Skutky však hovoria o niečom inom. Píšete o súdnej žalobe, možno bude, možno nie, však pravdu sa sotva občan dozvie a keď sa dozvie tak iba to, čo bude vhodné, aby sa dozvedel.
Naviac tá žaloba je zbytočná, vzhľadom k podpísanej Lisabonskej zmluve, ktorú podpísal sám terajší premiér. Ako podpísal i viacero iných otrockých zmlúv, ktorými občanov zavliekol do zabudnutia .....
Nie som OĽaNO a nikdy som nebola v žiadnej strane a či hnutí a ani len sympatizantom nejakej takej úbohosti.
To, že napíšem svoj názor, ktorý nekorešponduje s Vaším, ešte neznamená, že som nepriateľ, len veci vidím jasnejšie, ako aj to, že strácame tranzit plynu a bezpečnosť. Lebo terajší premiér povýšil svoje ambície nad potreby občanov. O Eusteame na čele s Topolánkom by som mohla napísať pojednanie.