Ropa raketovo lacnie
A čo z ropy sa vyrába iba benzín? Čo ostatné výrobky .... veď i plasty sa vyrábajú z ropy.
Aha, takže Goldman Sachs očakáva, takže vieme odkiaľ vietor fúka, chudáci bridličiari .....máme sa na čo tešiť, až to praskne, to bude rachot, fúha!
Výhovorky, Irán predsa predával i počas embarga (teda Rusi im predávali), ak zvýši, tak kam to predá? Keď sused Daeš predáva za 10-20 dolárov ....
Nekecajte, Rusom vyhovuje cena okolo 50-60 ..... Tak si pozrite s akou cenou ráta ŠR Ruska na 2016 a potom sa vykecávajte!
Keby ste radšej rozobrali, čo s nesplatenými úvermi amerických bridličiarov, aký dosah to bude mať na svet. finančný systém?
Oboznámte ľudí s tým, bude to zaujímavé, ako budú padať nové dominá a aký dosah to bude mať na takmer všetkých občanov.