Klikla som, lebo ....vieme o Plutovi ... postavička z časopisu Káčer Donald a ono sa jedná o planétu Pluto. Nevypadlo teleso zvané Pluto zo skupiny planét?
Klikla som, lebo ....vieme o Plutovi ... postavička z časopisu Káčer Donald a ono sa jedná o planétu Pluto. Nevypadlo teleso zvané Pluto zo skupiny planét?
Myslíte si, že ten zákon rieši finančné krytie detí z nízkopríjmových rodín? Ách, jááj!
Už stačí to transparentnejšie prostredie, aby človek spozornel .... jasnejšie pravidlá .... vyššiu kontrolu používania zdrojov ..... nič len prázdne slová!
V rozpočtovej kapitole MŠ musia byť financie vyhradené na šport najmenej na úrovni na akej boli v min.rozpočtovom roku .... a čo inflácia? A ešte aj odmeny oslobodené od dane, fúha, dane sú z príjmu 500 € zanedbateľné a máme daňové minimum, takže chytráci zainteresujú celé rodiny ......
Môjtyalláh, kecy a kydy a ešte nový kontrolólny orgán .... Naivná predstava, že toto deti prinúti, aby športovali!
politolog, prepáčte, nesúhlasím s Vaším názorom. Vstup do EÚ bola nevyhnutnosť, vzhľadom k predchádzajúcim krokom, ktoré na Slovensku boli vykonané a ľudia to odobrili, takže ľudia rozhodli o svojom osude, žiaľ, trpieť budeme všetci.
mary, prečo sa ospravedlňujete? Obe varianty sú správne .....
A nerozširovali fámu naše pravdomluvné média, že Erdogan sa Rusom ospravedlnil? A ajhľa, takže ospravedlnenie sa nekoná. Prečo by aj? Veď Turecko EÚ podrží a Amerika tiež, môže naďalej zabíjať nevinných, môže naďalej zaplavovať EÚ bežencami ...... v akom marazme to žijeme?
VVP na zasadaní G20 predložil satelitné snímky, ktoré presne mapujú odkiaľ a kam smerovali cisterny a keďže prehlásil, že majú vedomosť, kto to financuje, tak ich isté má a ani to problém získať nie je.
Erdoganov zať je ministrom energetiky, Erdoganov syn má prenajaté doky v liban.prístave a tok peňazí nie je problém zistiť.
Lenže Erdogan vie, že si môže dovoliť takéto prehlásenie .... média budú mlčať. Spojenci ho podržia, veď je to takmer krajina európskeho kalifátu, ktorú pôvodní občania EÚ sú povinní dotovať.
Prestante na to Grecko kydat!
Keby malo Grecko bezencov zadrziavat tak by tak robilo. Ateny dostali prikaz odminovat aj cast uzemia medzi Greckom a Tureckom, aby bezenci nezomierali na mori, taky prikaz osobne vydal Martin Schulz predseda Europarlamentu!
V roku 2008 v Barcelone podpisali EUROMED podla tejto zmluvy maju krajiny EU prijat do roku 2050 50-80 mil moslimov, naplanovali to.
Na ochranu vonkajsich hranic EU bola vytvorena agentura Frontex, lenze nema vybavenie, aby hranice ochranila, nema ho ani Spanielsko ani Taliansko ...tade prudia tisice bezencov z Afriky, ale treba si kopnut a Grecko je dnes idealny mech, treba si udriet. Lenze to robia iba slabosi a vypatlanci .....
Podla byvaleho ces.policajnehi sefa po EU sa pohybuje cca 18 milionov ludi, ktore evidovane nikde nie su, nik sa o nich nestara a mozme si iba domyslat, co z takej anarcie vzide, ako povedal, nic dobre .....
Vydieranie a zlodejina v priamom prenose.
Turecko zenie tie hordy do Europy a vedia to vsetci, ved to naplanovali a podpisali v roku 2008 v Barcelone ako EUROMED, kde sa zaviazali, ze Europa prijme do roku 2050 50-80 mil. moslimov.
Z Grecka robia nezodpovedne a neschopne nic, lenze Grecko ma bezencov v bezpeci poslat na sever a nie ich odhanat.
Grecko je obet stupidity a vsetci krvou a zivotmi zaplatime za politiku nasich vladnucich.
Preco nik nehovori o Taliansku, Spanielsku?
Preco nik nehovori o agenture Frontex, ktora bola zriadena za ucelom ochrany vonkajsich hranic EU? Tu agenturu platime vsetci, nema dostatok ludi ani mater.vybavenie zo 6 lodi, ma 5 v oprave.
A o com media nepisu?
A/ bude nova prirazka k dani
B/ jednotlive staty budu nakupovat od ECB uprchlicke dlhopisy, nove kolo zadlzovania, nove kolo okradania obcanov
C/ najnovsie navrhla frau M, ze 2.5 mld nech zaplatia Turecku ti, co bezencov nechcu a to eurofodami ....
To nie ziadne fantazirovanie!
Chmelar ma, zial, uplnu pravdu a to nespomenul, ze v tichosti uz dali americanom zelenu, aby slov.obcanov mohli amici sledovat a to po vsetkych strankach.
velmi ....aby EÚ dostala do svojich krajín dostatok robotov na ich dôchodky .... prosím Ťa, veď už bolo prezentované priamo z Nemecka, že len ich aklimatizácia bude trvať min. 10 rokov, 10 rokov živiť takú masu budú ľudia z krajín EÚ a z toho počtu sa zamestná sotva 20%, veď vo Francúzsku z toho množstva, čo tam majú už po generácie sotva 17% pracuje .....tí tu nie sú, aby robili na tvoj, môj, jeho .... dôchodok.
Dr. G .... mali ste, už sa bude deliť 400 tisíc a keďže v Turecku je cez 2 mil. bežencov, takže to je len orientačné číslo .... hlavne, že Turci dostanú peniaze a keďže tvrdia, že ich doterajšie náklady boli cez 7 mld. tak EÚ má, čo robiť, aby vyrovanala účet.
Takže môžme čakať nielen nových nájomníkov alebo lepšie povedané kolonizátorov, budeme sa starať nielen o nich, ale ešte aj platiť Turecku trovy.
Bože, už aby tento blázninec skončil, to je proti zdravému rozumu, čo sme dovolili, aby s nami spravili.
Vážený premiér, do ležiaceho sa nekope, nie je to ani štátnické ani diplomatické a už vonkoncom ani športové správanie ....
Grécko zničili i za pomoci zradcov a domácich prisluhovačov. Grécko je úplne vykradnuté .... nikoho v EÚ netrápi, že Grécko neustále ohrozuje Turecko, devastuje tisíckami bežencov a z Bruselu príde na inšpekciu M. Schulz a ešte si dovolí Tsiprasa nakriaknúť, aby konečne odmínoval ten kúsok zeme, čo spája pevninskú časť Grécka s Tureckom, vraj aby beženci neboli ohrození na živote.
Pokiaľ by Grécko malo prostriedky tak si bráni svoju krajinu, lenže nemá prostriedky, naviac podľa správania a vyjadrení M.Schulza v Aténach, tak Grécko je zodpovedné za bezpečnosť bežencov a nie, aby bránilo bežencom dostať sa do EÚ. A čo Taliansko?
K teroristickému aktu Turecka ani slovko odsúdenia, ešte treba s Tureckom jednať a o čom? S teroristami sa nevyjednáva!
Celá tá beženecká tsunami je dielom Turecka, vydiera a ešte ho kŕmite peniazmi, bez hanby okrádate vlastný národ!
Brehy, žiaľ, roscoe má pravdu, pekne po tichúčky nás osídľujú, ale do médii sa vykrikuje niečo iné ....to stredisko zriadilo UHNCR a platiť ho vraj má vláda USA je to jej presídľovacie stredisko, kde majú presídlenci prevažne z Afriky stráviť 6 mesiacov, lenže dovolím si tvrdiť, že N znáša SR.... oni ich rozptyľujú po našom území, do USA ich iste neberú.
Stačí si to vygúgliť, inak už to potvrdila i jedna z diskutérok, ktorá je z Humenného, ak si dobre pamätám má nick zahradka ....
Keď si pozriete štatistiku, tak nám veľmi narástol počet nových z tzv. neidentifikovateľnou národnosťou, ktorí neudávajú národosť, naši počerní udávajú slovenskú, českú, maďarskú, rómsku, ale ten počet od roku 2008 narástol o viac ako 200 tisíc. a medzi udelenými azylantmi ich nenájdete, ale v správe, ktorá bola vypracovaná pracovníčkou SŠÚ.
Odporúčame