Nina +++ ešte horšie, že žijú zo štátnych peňazí, soros to vie zabezpečiť, neplatí soros, platí štát, soros si len prepiera peniaze, aby nemusel zdaňovať ..... niet nad kadejaké nadácie, charitatívne spolky ....
Nina +++ ešte horšie, že žijú zo štátnych peňazí, soros to vie zabezpečiť, neplatí soros, platí štát, soros si len prepiera peniaze, aby nemusel zdaňovať ..... niet nad kadejaké nadácie, charitatívne spolky ....
Arwen ++ ľudia uveria, lebo oni sú zdatní manipulátori, učia sa to a na druhej strane to svedčí o tom, že ľudia strácajú kritické myslenie, mladí zväčša k nemu ani nepričuchnú. Svet je jedno veľké javisko .....made in hollywood!
cudzinec a viete si predstaviť, keby nebolo takýchto rôznych "užitočných spoločností, nadácií a výskumákov", aká vysoká by bola nezamestnanosť? To sú zväčša nezamestnateľní jedinci .... Rečnením ešte nik chlieb neupiekol a ani krasorečnenie nestačí, aby paradajka dozrela.
A mať takú nadáciu a či iné čudo tohto typu, to je zabezpečený, pravidelný príjem, veď štát sa postará.
Len do nich rýpte, cudzinec, však sa niekto postará, aby ste si už neťukli.
Slovenská spoločnosť pre zahraničnú politiku - výskumný pracovník a čože v tej mimovládke skúmate?
Nemusíte nič skúmať. Politická reprezentácia hľadá nové formy vládnutia a vytvára atmosféru strachu, pretože i ona sama má strach ....atmosféru neistoty, aby mohla s ľuďmi ľahšie manipulovať a ovládať ich, tým sa bude cítiť bezpečnejšia.
Tí moslimskí chudáci sú len nástroj, to nie je ich scenár .... Takže nám oznamujete, že útoky teroristov sú a budú .... vďaka, to len potvrdzuje, čo píšem vyššie.
Akí sú tí Ukrajinci friškí a to ešte nezačalo ani mrznúť a už sú bez plynu ..... to bude ešte srandy kopec
Garboczan +++ aj som sa začerveňala "ocelové ptáky" ..... takže pomstiteľ, dobre teraz si predstavu preformátujem!
horymir, Turci ako Turci, tam majú základňu amíci, teda základňa NATO asi sa niekto hral s tým, s čím nemal, alebo mal ......
Ako má človek veriť takýmto informáciam, minister Alexej Uľjukaev je ministrom Ekonomického rozvoja Ruskej federácie ....
Hospodárstvo a ekonomika sú dve rozličné veci a hlavne Rusi hospodárstvo majú i ekonomiku, na Slovensku máme už len tú ekonomiku .....
Recesia nie je žiaden problém, slúžia k ozdraveniu a Rusi dbali na sociálnu stránku, žiadne škrty, žiadne uťahovanie opaskov, zrejme klesla spotreba, navýšila sa o nejaké 0,7 % nezamestnanosť, čo však doháňajú spustením nových výrobných závodov na voj.techniku a vybavenie, treba pozrieť index priemysel.produkcie ....
Ukazovateľ HDP je zbytočný, nemá žiadnu relevantnú výpovednú schopnosť a vôbec nič nehovorí o životnej úrovni obyvateľstva.
No bolo im to treba? Čo nezostali pri tej svojej lavórovici, ale tfuj, na mydlovú žbrndu zvanú whisky sa dali ..... to im smrť privodilo!
Garboczan, nemuseli ste sa predstavovať, ale ďakujem, mám lepšiu predstavu a viem, že čo sa týka tých chlapských záležitostí, ste zdroj k nezaplateniu.
P.S.: síce ste mi pokazili obraz, ktorý som si vytvorila o Vás, predstavovala som si Vás ako osamelého ohnivého vtáka na oblohe, hrdina, čo brázdi nebo, ale nevadí, tú predstavu, čo som si vytvorila si aj tak uchovám.
rotavator, že som sa pobavila ..... Garboczan je letecký odborník, myslím, že vojenský pilot ..... teším sa na jeho odpoveď, to ste fakt zadreli!
Ale však som sa dobre zasmiala, až mi slzy tiekli, ste veľmi zábavný človiečik, mala by som sa poďakovať.
Pán Pavelka a akosi ste to nedotiahli, alebo sa mi to iba zdá .....Veď to nie je žiadnym tajomnstvom, že € bol americký projekt a pomohlo iba Nemecku.
Zdá sa, že projekt Spojené štáty európskoamerické má dosť závažné trhliny, takže sa treba pripraviť, že ho bude treba i násilím udržať, ak by vydieranie nepomohlo.
seat, ja viem, ale vedeli mňa tí náhončí aj pobaviť ..... raz mňa obťažoval taký jeden, bol to údržbár z fabriky, privyrábal si ako poisťovací agent a už mňa raz dožral, bol neodbytný, tak sme podebatili, tak som sa začala zaujímať a zvlášť na to dedenie a on z fleku, však to je na tom to najlepšie, na to chytám takmer všetkých ..... tak som ho poslala kade ľahšie ......
Musel na tom zarobiť, lebo už nechodil, vyvážal sa s agentskou diplomatkou a prestal ľudí osobne obšťastňovať, už len vizitky s telefónom a e-mailom rozdával, kde mal presne určené hodiny pre verejnosť. Stal sa z neho pán, len škoda, že móresy nezmenil ..... Najlepšiu žatvu mali tí, čo mali podchytené účtovníčky z fabrík.
Socializmus nemohol ustáť, boli by ho rozvalili tak, či tak. To bolo dávno pripravené a vôbec s politikou to ani nejako nesúviselo, ale s ekonomikou, len tak pre nič, za nič sa nehovorí, za všetkým hľadaj peniaze.
Gorbačovova perestrojka bola spúšťač, myslím, že Štrougal buď vedel alebo tušil, tak vzal roha a Milouš bol taký jednoduchý, neškodný a skôr ho použili, aby zdiskreditovali komunistov.
N.Ceauescau popravili chlapi z jeho ochranky, boli to Rusi. Treba si ujasniť, že tie tajné služby neslúžia na ochranu občanov, oni slúžia vyššej moci, ako je tá štátna.
Ľudí, čo hrkotali kľúčikmi nemožno obviňovať, to dokázali i výpovede mnohých z tej spomínanej sviečkovej procesie. Možno vyčítať iba niektorým, ktorí sa za vidinu lepšej, skvelejšej kariéry zapredali a nakoniec nič nedosiahli. Dnes sa snažia prehlušiť možno i hlas svedomia, že boli chamtiví a nenásytní a tak dookola vypisujú však to komunisti, to eštébáci ap.
Nemá význam sa v tom vŕtať, mŕtvolu treba nechať odpočívať!
Ale prosím Vás, ktože by už len frau chcel odkrágľovať? Tá verne slúži, také niečo v jej prípade zatiaľ nehrozí.
A tí Arabi, nemajú inštrukcie zabíjať elity, iba plebs.
Čo to bolo za teroristov, keď ich chyžná odhalila, júúj, tak na hoteli spriadali plány, pán Bednár, to je akési za vlasy pritiahnuté.
Vďaka, za uvedenie do sveta vôni .... Chodila som do istej parfumérky, ale zrušili ju, mám vyskúšané a odskúšané určité druhy toaletných vôd, ktoré používam na denné nosenie, tak si ich objednávam, priznám sa, že aj kvôli akciam. Taktiež roky používam tie isté parfémy a tak si ich tiež objednávam, som spokojná.
Parfémované vody a či parfémy používam podľa nálady a myslím, že na vlasy nepatria, pokiaľ niekto používa laky a či iné prípravky na vlasy. Jadore má i vodu na vlasy, použila som ju iba zopárkrát.
Iste, základ je hygiena, to snáď netreba ani zdôrazňovať, ale boli doby, keď sa panstvo vode vyhýbalo a prekrývalo to ťažkými parfémami, to muselo byť ťaživé ovzdušie, keď sa takí "vyvoňavkovaní" zišli. Neviem, či sa do tých dôb nevraciame, vraj Slováci začali veľmi šetriť vodou.
po niekoľkých mesiacoch, zase uvedie staré čísla a tak dookola, takže konšpirácie, hovor si tomu, ako chceš.
Keď Čína hodí na trh am.dlhopisy v hodnote 330 mld a MF USA ani nezareaguje a uvádza, že Čína nakupovala a nie predávala, tak to iste budú konšpirácie .....tak to nečítaj a hlavne mňa neobťažuj!
Ak to chceš vyvrátiť, napíš si svoj diskusný, ja iste reagovať naň nebudem. Lenže to by si musel mať najskôr prehľad a ten ty nemáš, vieš akurát tak osočovať a napádať, takže o tej frustrácii by si mohol asi rozprávať ty, pretože ja som vyrovnaný človek, hoci občas mňa taký ako ty vedia vytočiť, to však s frustráciou nemá nič spoločné, beriem to, že i to jsou lidi, boh má rad všetkých i takých ako ty!
Či reaguješ a či nie to je tvoja vec, primitívnosťami typu koľko váži medveď, zviera, ktoré som nikdy na živo nevidela nebudem rozoberať, nezaujíma mňa to. Nič prínosné, nič podnetné! Ale pre teba asi zaujímavé, tvoja parketa, baviť sa o ničom len, aby si si našiel zámienku niekoho napádať a dokazovať si, aký si borec.
Si srandovná, nuž ja hovorím, že ty si buľo prechytralý a ver si čomu chceš a komu chceš, pokiaľ napíšem, že vývoj lieku súkromné farmafirmy nestojí takmer ani cent .....tak to napíšem z dôvodu, že to môžem doložiť, avšak pre teba nejaký profesori z Oxfordu a či Stanfordu, ktorý sa touto tématikou zaoberali nejaký ten rok, doložili to grafmi, štatistikou sú hlupáci, tak načo by som uvádzala ich mená.
Nuž, ty ani srandovný nie si, ty si obmedzený ....konšpiračné teórie vidím na tvojich ekon.príspevkoch, iste, čo iné môžeš na tú katastrofálnu situáciu povedať ....keď zerohedge upozorní MF USA, že Japonci predávali amer.dlhopisy, ale MF to nevykázalo, MF to opraví, ale
hocipuci, biznismen a mudrc ako Anton10
1/ ja ťa nežiadam, aby si mi pomáhal s problémami a o tvoje rady nestojím ....
2/ ja o frustrácii, bielom a či čiernom videní nevypisuje, to vypisuješ ty, iba som citovala tvoje príspevky, ktoré neobsahujú nič konkrétne, iba opakujúce sa floskuly tohto typu
3/ o manipulácii si písal ty, pretože nedokážeš a nevieš reagovať, tak píšeš ....si zmanipulovateľný ...dokonca si uvádzal nejakých výskumníkov švédov, amíkov, rusov, nemcov, ktorí sa zaoberali touto tématikou, avšak ako som uviedla, ani link ani názov tej slávnej štúdie, ale od iných vyžaduješ, aby dávali linky
4/ ty nepíšeš vôbec konkrétne, píšeš stále dookola to isté ......
5/ Ja nežijem číslami 24 hodín denne, ale tie čísla niečo vyjadrujú a v mnohom veľa hovoria .....
6/ žiadaš mňa, aby som ti uviedla veriteľské a dlžnícke štáty, alebo aby som rozviedla, čo to znamená, nebuď smiešny, však BÚ máš, tak by si mal vedieť, čo to znamená, odo mňa to žiadaš, ty taký premúdrelý?
Odporúčame