Palivá budú lacné do leta. Potom vraj hrozí šok
Ách, jááj, malé bridličiarske firmy v Amerike zbankrotovali, zostali miliardy nesplatených úverov, ktoré sa celosvetovo premietnu a to bude až šok ....
USA si starosti s ropou robiť nemusí, sú zahojené zmluvou NAFTA, ktorá prikazuje Kanade, že hoci ich ťažba v súčastnej dobe je vysoko nerentabilná, pretože ťažia z pieskov, musia dotovať americký trh, hoci občania i kanadské ťažiarske firmy škodujú. Takže USA si robiť vrásky z ceny ropy nemusí.
Táto situácia vyhovuje i Číne, takže žiadna náhoda, že ceny ropy ešte nejaký ten mesiac budú nízke, ale až sa Saudi preberú, aké škody napáchali na vlastnom vrecku, to bude ešte len povyk.
Tak Goldman, ktože by sa čudoval, tí majú prsty v každej svinačine.
Stagnácia počtu motorových vozidiel nesúvisí s cenou ropy, ale nemožnosti mladých Američanov nájsť si dobre platené zamestnanie.
Vážená, keby boli Saudi na tom tak dobre, ako sa snažíte presvedčiť pospolitý národ, tak nevrhnú na trh dlhopisy, ale už to tam riadne škrípe. Vojny sú nákladné