Budes tu svoju perlu stale opakovat?
A teda co? Vyplyva z toho, ze je prijatelne vyskierat sa zo smrti malych deti?
Znamenity pokus o zahmlievanie. Ale dobre, beriem. Podla mna ti, "ktori dnes vrazdia svoje tehotne priatelky lebo nechcu ist na potrat" nie su o nic lepsi. A teda ti, ktori sa vyskieraju zo smrti tychto piatych malych deti su na jednej urovni s tymi, co vrazdia svoje tehotne priatelky.Dobre som Ta pochopil?
Prispevky od arpasana, velmiprekvapeneho a duvesa dobre ukazuju na akej urovni sa pohybuju ti, co nenavidia utecencov. Vyfarbili sa. Predpokladam, ze sa teraz citia ako odvazni chlapi. Ved sa dokazu vyskierat nad smrtou piatich deti. Mohol by mi niekto povedat o co su lepsi ako ti, co posielali Zidov do plynu?
Vari by sa ludia bali do telefonu povedat, ze suhlasia s vladou?
Volajako nikde nevidim, kolko nas to podanie zaloby bude stat.
Pokles vymenneho kurzu Eura by europskej ekonomike len prospel.
Snazia sa tam povalit legalne zvolenu vladu. Co si o tom myslia Syrcania? Nuz, predtym, ako sa zacali demokratizacne snahy USA ludia zo Syrie neutekali. Teraz sa len tak valia. To o niecom sveddci...
"Nemecké úrady očakávajú, že len v tomto roku príde do krajiny celkovo až 1,5 milióna žiadateľov o azyl."
Bol by liínk na toto? (Zatial ich prislo nieco vyse 600 000 a uz mame pokrocily oktober.)
Zmenila sa situacia.
Nemennost nazorov nemusi svedcit o charaktere - moze to byt aj prejav skostnatenosti, pripadne nedostatku odvahy.
BTW Juncker mi nie je velmi sympaticky a ked Orbanovi dal zaucho, ten mu ho mal vratit.
Zaplatili vlastne Rusi Francuzom za lode nejaku zalohu, alebo nie?
Problem je v tom, ze su to ludia. Keby si tak zachadzal s nakladom psov, tak by ta cely svet odsudzoval. A toto su ludia, vratane deti. Ale tebe to asi nic nehovori.
Takze si sa vyfarbil. Vies nemal by si vsetko verit, co hovori americka propaganda. Ale to ti asi zbytocne vravim...
Viem, ze ta suvisle myslenie vycerpava, ale skus neodbocovat. Moja otazka bola: "Ty si myslis, ze je (Libya bezpecna krajina)?"
Odporúčame