Hodil som to do prekladaca:
„Teraz mesto chce zmocniť voľných vlastnosti. V prípade potreby proti vôli vlastníkov. Novela zákona o polícii imputované sociálne senátora Anja Stahmann (48, zelená) pred.
Senatorka: "Nemôžeme v týchto dňoch už nemôže dovoliť, aby do nehnuteľnosti natrvalo stať prázdna, zatiaľ čo my sa v rovnakom čase v telocvičniach solidaritu športových klubov v nároku a pojať viac ako 1000 ľudí v stanoch."
To Bremen nasledoval príklad Berlína a Hamburgu. K dispozícii je tiež právny základ pre zmrazenie nevyužitého majetku je stanovená s cieľom prijať utečencov.“
Posobive, co? Zda sa vsak, ze je to zatial len navrh a ze ide o nepouzivane nehnutelnosti.

