"To nevinné dieťa zabil najskôr z chamtivosti jeho vlastný otec"
Co ten otec mohol smrtou svojho syna ziskat? Ty by si svoje dieta zabila? Preco si myslis, ze on bol horsi rodic ako ty?
"To nevinné dieťa zabil najskôr z chamtivosti jeho vlastný otec"
Co ten otec mohol smrtou svojho syna ziskat? Ty by si svoje dieta zabila? Preco si myslis, ze on bol horsi rodic ako ty?
Je mi ctou, ze si si moj blog precital.
Inak ja si myslim, ze kvoty nie su zly napad – rozhodne su lepsie ako „dobrovolne“ ponuky, ktore sa ukazali zalostne nedostatocne. Podla mna sme mali brat tu prvu kvotu, ktora mala byt na necelych 800 ludi s tym, ze chceme mat vplyvny hlas v dalsom vyvoji. Namiesto toho sme zatvorili oci a opakovali „nie, nie“ – preco by nas mal niekto pocuvat?
A poprosil by som Ta, precitaj si este tento blog:
http://postoy.sk/content/nas-imidz-je-nanid z
Stacia posledne 3 odstavce a posledny prispevok v diskusii.
Akiste vies, ze aj v Sovietskom zvaze ludia utekali pred postupujucimi nacistickymi vojskami.
A ako vies, ze mobily utecencov su "drahe"? Prezeral si ich? Ja mam mobil za 1 € (+ pausal). Ale samozrejme, dobre to vyznie, ked napises, ze maju "drahe mobily".
Moj nazor, ako dalej je tu:
Nuz my by sme ich najradsej nechali skapat za ostnatym drotom na hraniciach Schengenu.
Co presne vycucavaju anglosaske kmene zo Syrie?
No, zatial je to skor tak, ze "anglosaske kmene" utecencom pomahaju a "plebs v Madarsku a na Slovensku" im nadava.
Tak veru, vyhody clenstva v EU berieme ako samozrejme. Ale ked EU ma problem s utecencami, tak solidarita je nam cudzia.
Ja som Europan. ty si kto??? Nejaky slon?
A ze ta nutim? Ako? Vykrucam ti ruku na dialku? Len som sa spytal, ci tebe nikto nikdy nepomohol a ty zacinas hystercit. Zda sa mi, ze sa v tebe ozyvaju komplexy viny...
Mas pravdu, ulienka: bol to vynikajuci vykon madarskej policie. Policajti jednali pevne a s respektom k ludom.Cely svet ich za to chvali.
Spokojna?
Tak veru, mali vsetko prejest doma. :DDDD
Trapne bolo tocislo - na 100 (slovom sto) utecencov. Ak to niekto nevid, tak nech sa da najskor mumifikovat a potom vypchat.
Klaus by sa va SEU nabalil lyzickami...
Som zvedavy, ako by si Ty stal v rade, keby si bol vyhladovany. Alebo Tvoje deti. Kazddopadne to bol ale mizerny vykon madarskej policie - on mala stavat ludi do radu.
"od Veľkomoravskej ríše nám Frankovia nechceli dovoliť rozumieť Biblii v rodnom jazyku."
Az take jednoznacne to nebolo - franski misionari ako prvi prekladali niektore modlitby do reci Slovienov)
"my si myslíme, že povinné kvóty sú iracionálne"
Co je ale racionalne? Tie dobrovolne polodrazobne ponuky? S jednou z nich na 100 utecencov nas uz Fico strapnil pred celou Europou...
Co navrhujes po tom odchode - bude tu druhe Svajciarsko, alebo sa zase privinieme k tomu mohutnemu dubisku na vychode?
O cene ropy (ako aj vsetkeho) rozhoduju dopyt a ponuka. Konkretne zvysena ponuka stlaca ceny. Ak Syyrsky stat v predaji ropy vystrieda IS, tak pri rovnakom objeme je aj ponuka rovnaka. Ak to nevidis, tak Ta lutujem.
Odporúčame