Jaj, aky si len vtipny... A co teda navrhujes ty?
Jaj, aky si len vtipny... A co teda navrhujes ty?
Hovoril som ze zadrzia, nie ze zadrzali.
Miesas piate cez deviate. Kde som povedal, ze Libya je bezpecna krajina. Ty si myslis, ze je? Ale ak si to nemyslis, preco taky nezmysel (vysadit tam utecencov na breh) navrhujes? Je ti uplne lahostajne, ze mnohi z nich by na to doplatili zivotom?
Nie, tam si sa try vyznamenal. bwez eurovalu by uz bolo po eurozone a teda aj po eure. Potom by si len mohol bedakat, aky je kapitalizmus zly...
Paserakov zadrzia.
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/3699 45-e…
Mitraxa ignoruj.
Je to krok spravnym smerom.
Ty by si co navrhoval?
Ty chapes slova "Kto to môže pochopiť, nech pochopí." ako potvrdenie niecoho? Ja by som ich skor pouzil na okomentovanie niecoho postaveneho na hlavu.
"Nádejali sme sa, že v EÚ to bude inak - rovný s rovným. Ale zisťujeme, že niekto je ešte rovnejší..."
Tak veru - a "najrovnejsi" sme my. Sme jedini, kto odmieta kvoty a boli sme jedini, kto odmietol v r. 2010 pomoct Grecku. Taka rovnost, aby sme znasali spolocne bremeno pre nas veru nie je...
Nanestastie celibat neplati len pre "neschopnych manzelstva".
Nemal som na mysli, ze by sa mala pustit do vyskumu, ale do boja proti "diskriminacii"...
Za socika existoval vyraz "vzstřicní připos*atost". Mali by sme ho oprasit a zacat zase pouzivat. Niektorym ludom by sedel.
"Nobelova cena za fyziku mala doteraz 199 držiteľov, medzi ktorými sú len dve ženy."
Poriadna diskriminacia! Uz aby sa do toho pani Pietruchova pustila.
Na to ozaj treba tvoje svedomie, aby si o tom vtipkoval.
Spolocne to ma to, ze nebudu musiet mrznut cez zimu v nejakych stanoch a to je v nasom zaujme, lebo mame v sebe trochu ludskosti. Ale vies, fickulienka, v com je problem? V tom, ze vy v utecencoch nevidite ludi, ktori utekaju pred niecim zlym. Nevidite v nich ani ludi, ale len nasilnikov, ktori zanechali svoje domovy a hrnu sa sem aby svojimi velkymi krivymi ponevacmi znasilnovali nase slovenske panny.
" Zväčša pochádzajú z krajín, ako je Pakistan, Nigéria a Albánsko."
Nie je tomu tak!
Nuz, len dufajme, ze tento clanok bude citat tolko ludi, ako ten predchadzajuci. Inak si prilozil pod kotol xenofobie a nenavisti.
Ved aj u nas moze vlada odkupit nejaky majetok proti voli vlastnika, ak je to v zujme statu.
A navyse, ako je to v linku od Achernara123 (just below), ide len o docasne zabavenie a za trhove ceny - majitelia sa este na tom nabalia.
Odporúčame