Tomu ozaj tazko uverit - ved by to bola cenzura! V clanku som samozrejme nic vulgarne nemal a ani som nehovoril, ako by ludia mali hlasovat...
Tomu ozaj tazko uverit - ved by to bola cenzura! V clanku som samozrejme nic vulgarne nemal a ani som nehovoril, ako by ludia mali hlasovat...
Zistil som, ze tento moj clanok zmizol zo zoznamu blogov. Na moj dotaz admin neodpovedal. Vie si to niekto vysvetlit?
"Kde si nabral, že zdravie adoptívneho paru musí byť na prvom mieste ?"
Nikde a ani som to nikde nepovedal. Povedal som "na poprednom". Tvoj posledny odstavec je nejaka smernica, ale ja tu hovorim o inom. Hovorim o tom, ci ludia v referende maju zahlasovat za otazku tykajucu sa adopcii a podla mna by tu zdravotne stavy perspektivnych adopotivnych rodicov mali zohrat dolezitu ulohu.
Zoberme si to bod po bode.
bod1 - musim povedat, ze Ta nechapem. Ked vyhodnocujem vhodnost perspektivnych adoptivnych rodicov zdravie musi byt na poprednom, ak nie na prvom mieste. A prave po tejto stranke su homosexualne "mazelstva" riskantne. Skratka zdravie je tu vysoko relevantne.
Ty, simon, bud nevies, alebo klames. Pises: "HIV sa šíri len pohlavným stykom alebo prenosom do krvného riečišťa". Ozaj si este nepocul, ze pri dojceni sa tato infekcia prenasa? Kazdopadne, ked skoro 10 % pripadov ma neisty povod, by som bol velmi opatrny pri vyluovani pricin. A navyse, v clanku som pisal aj o inych chorobach.
A co tu tocis o pedofilii? Pises: "preči si myslíte že homo sú všetci pedofili??" Kde som to pisal?
Dalej pises: "farári sú pedofili a to vým nevadí.." Samozrejme, ze mi to vadi!
Tvoja otazka: "o aj tieto deti sú nehodné života??" si ani nezasluzi odpoved.
Predovsetkym – ja som nepisal, ze tie body su kriteriom pre adopcie. Su vsak niecim, co by mali ludia brat do uvahy pred tym, ako sa rozhodnu ci ist hlasovat a ako hlasovat. Takze su vysoko relevantne.
bod 1 – nie kazda choroba sa da okamzite detekovat. Kazdopadne, pre dieta nie je velky rozdiel v tom, ci adoptivny rodic je nainfikovany v case adopcie, alebo bude nainfikovany o rok, ci dva neskor.
bod 2 – kde som napisal, ze uhrnna rozvodovost stupne? Je vsak pravdepodobne, ze homosexualne manzelstva sa rozpadnu este pocas vychovy deti.
bod 3 – tie „anektoticke spravy“ su vypovedami na súde a iste vies, ze krive svedectva su trestne. Regnerus sam poukazal na niektore nedostatky svojej studie, ale myslim, ze to neznamenalo jej uplne znehodnotenie (chlapcov mal asi 33%, niektori ludia mu neodpovedali spravne, atd.) Co mu vsak nikto nevie odpustit je to, ze dospel k politicky nespravnym zaverom...
K reg. partnerstvam bez adopcii – Takze nic! Hlasuj proti nim, ak Ti tak kaze svedomie.
Tvoj prvy riadok nema zmysel. Ukludni sa!
Co sa tyka deti - len si spomen na ten klip. Chlapec sa spytal na mamu a hned to bolo scenzurovane. Ja viem, ze pribeh je vymysleny. Ale ta cenzura bola skutocna. Dieta nema pravo odmietnut homosexualnych rodicov...
Jedna sa tam aj o pravo deti na to, aby boli adoptovane do normalnych rodin.
"Som nesmierne rád, že sa slovenské televízie zhodli v jednom, nevysielať spoty, ktoré nabádajú k účasti k februárovému referendu. Napíšem to jednou vetou – bola by to politická reklama zadarmo!"
Ako za darmo? AzR chcela za tuto reklamu zaplatit. A od televizii to nebolo nic ine ako mizerna cenzura. Tomuto sa tesis?
Precestoval som severnu Cinu od Pekingu (Beijingu) az po Lhasu a navstivil som aj Hong Kong a Macau.Spravilo to na mna velmi dobry dojem. Ak su prijmy este stale o nieco nizsie ako u nas, rezia je ovela nizsia. Hovori sa tiez, ze buduci clovek na Mesiaci bude Cinan a mne sa to zda pravdepodobne. Nemozno si vsak nevsimnut snahy postvat proti sebe Cinu a niektorych jej susedov, najma spornymi vlastnickymi vztahmi na niektorych hranicnych ostrovoch.
Otrasne! Ale hodnota tohto clanku by bola ovela vacsia, keby sme vedeli o ktoru poistovnu ide. Ak nechce autor clanku, nech to v prispevku menuje dcera poisteneho (a uz zosnuleho).
USA tiez obvinovali Cinu, ze umelu drzi kurz svoje meny nizko, cim poskodzuje Americke hospodarstvo.
Ono je to trochu (alebo dost) nestastne, ze v tejto suvislosti musime pouzit vyrazy, ktore maju zvacsa negativny podton ako napr. "pokles", "prepad" atd. V skutocnosti pokles hodnoty Eura povedie k ekonomickemu oziveniu Europy a k poklesu nezamestnanosti.
http://europan.blog.pravda.sk/20 14/04/07/nie…
Pokles hodnoty Eura v r. 2006 nas uchranil pred takou krizou, aka bola v tridsiatych rokoch munuleho storocia, nasledne viedol k rozmachu ekonomie Nemecka, ktora potom potiahlo aj nas.
http://www.xe.com/currencycharts/?from=USD&a …
BTW, Svajciarsko sa snazilo zabranit narastu hodnoty svojho franku nie kvoli tomu, aby chranilo Euro, ale aby chranilo svoje hospodarstvo, najma turisticky priemysel.
Presne tak... ale ked oni maju bombu a my nie. A vojenske zakladne...
Tak ci tak, je dobre, ze SNB zatocilo s tymi spekulantmi. :)
Nie, mal som na mysli tie rady, ktore rozni "psychologovia" davaju, ako sa ma clovek chovat voci nasiliu napriklad na ulici.
Zrejme ste tedav clanku niekoho citovali. Mali ste to spomenut.
Taketo udalosti je moderne pripisovat "lahostajnosti" ludi, ktori nechcu pomoct. Podla mna tu ale skor uraduje strach. Ludia sa boja, ze aj oni obchytia. Uz od mala boli formovani mudrymi vyrokmi roznych autorit a la: "Neodporujte, urobte co od vas nasilnik ziada a mozni si zachranite zdravu kozu..." Ak je do cloveka vstepene, aby nebranil seba, preco by mal branit druhych?
Odporúčame