Juan je podhodnoteny, co napomaha rozmachu cinskeho hospodarstva.
Juan je podhodnoteny, co napomaha rozmachu cinskeho hospodarstva.
Ktoze to predpoveda britske uspechy? Nie je to nahodou britsky institut?
Autor ma rad strawmenov a vyprodukoval poriadne popleteny clanok.
„Tvrdenie, že pri zbožnom živote nebudú choroby, bude dlhý vek, nebudú vojny nie je podľa histórie ľudstva pravda – skôr opak je pravdou.“ Kto toto tvrdi?
„Zem podľa Biblie bola stvorená pred 7000 rokmi, a toto tvrdenie presadzujú...“ Kto ho presadzuje?
„...vek existencie vesmíru (13.7 mld. rokov). Žiadny experiment nemôže trvať tak dlho...“ Preco by nemohol?
„z miliárd možnosti sme sa náhodou dostali do takého vesmíru, kde život mohol vzniknúť.“ Co je pravdepodobnejsie – vyvoj vesmiru ako naplnanie Boziho zameru, alebo ako vysledok miliardy rokov trvajucej serie stastnych slepych nahod?
Evolucia vesmiru (do ktorej patri aj evolucia zivota, ktora vedie k inteligentnemu zivotu) je jasnym dokazom Bozej existencie.
Od minuleho tyzdna rubel posilnil z asi 80 rublov za USD na asi 52 rublov za USD. Teda ti, co kupovali ruble za dolare v kurze 80:1 a predali by tie ruble teraz zase za dolare pri kurze 52:1 by mali zisk vyse 50% (bez provizii a poplatkov). Pokles vo vymennom kurze rubla k dolaru zvacsa vykompenzoval stratu sposobenu poklesom ceny ropy. (Rusi dostanu za ropu menej dolarov ale zase za tie dolare dostanu viac rublov.) No a navyse devalvacia meny je pre hospodarstvo prospesna. http://europan.blog.pravda.sk/2014/04/07/nie…
Pod take saty treba nosit bombarderky. Ci vlastne bombardiaky ... ani neviem, ktore slovo je spravne. Pocul som aj "mamagate".
"z času na času vraj máva rande s milovanou dievčinou."
Len z casu na cas? Cudna laska... (BTW teraz vidim ze aj "cudná" aj "čudná".)
No, vyklul sa z teba volajaky grafoman. Vies, ked nejaky prispevok das dvkrat, tak to este neznamena, ze je spravny. Ale k veci:
Mohol by si hodit link, na tie dve tretiny devizovych rezerv, ktore Ruska centralna banka "roztopila"?
Tiez mi nie je jasny Tvoj vypocet predrazenia "az o 100 perecent.."
"vraj je aj proeurópsky, o čom si dovolím pochybovať, lebo vyznanie, že on je Maďar to apriori vylučuje! "
No len nezabudajme, ze podla niektorych rasovo "najcistejsich" nazorov "negroes start at Calais".
Taktiez v osadach na vychodnom Slovensku vidno prekvapujuce mnozstvo tucnych ludi.
V odpovedi na moje otazky prijimam len tie kriziacke vypravy. (To ostatne bol kolonializmus europskych mocnosti.)
A s tymi kriziackymi vypravami to bolo takto: Oblasti na vychod od Stredozemneho mora boli krestanske asi 300 az 500 rokov (podla toho ktore) ked sa zacal sirit v VII. storoci islam. Najma po bitke pri Mantzikerte (1071) zacali moslimovia prepadavat krestanskych putnikov, ktori isli do Svatej zeme. Chudobnych brali do otroctva, za bohatych pytali vykupne. Europa mola mlada a mozno aj nerozvazna - zareagovala kriziackymi vypravami. Rozhodne tu nejde o to, ze krvilacni krestania napadali chudakov moslimov.
O com to clovece tocis? Ktore vojny "vzisli z krestanskeho prostredia"?
A co to znamena, ze vojny su "financovane a podporovane z krestanskeho sveta"? Nejaka krestanska cirkev vyzyva k vojne? Alebo ju financuje?
Mohol by si vysvetlit, ako tu posobi to "farizejstvo kresťanstva"?
Odporúčame