Devalvacia meny je z hospodarskeho hladiska velmi uzitocna.
Devalvacia meny je z hospodarskeho hladiska velmi uzitocna.
Neviem, kde si nabral tych 13 000 pre Slovensko.
Kazdopadne za rok 2013 su cisla taketo:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_coun tri…
Cize sme na tom trosku lepsie ako Greci.
"Tlačenie ničím nekrytých USD a hlavne americkým monopolom na peniaze, skôr či neskôr, prinieslo všeobecný jav, že štáty používajúc dolár budú musieť devalvovať svoje národné meny."
Mohol by si to vysvetlit?
"Zopakujem ti to ešte raz. Sexuálna orientácia alebo sexualita - za aké pohlavie sa dotyčný/á považuje je geneticky určené..."
Stokrat opakovana loz sa stava pravdou. Kto to len povedal?
Nuz, ako na zlost, od nas sa ani nema kto stiahnut. To sme to dopracovali...
Takze ked tvrdim, ze homosexualny par bude z adoptovaneho dietata tiez vychovavat homosexuala, som „arogantny bigotny egoista“ a mam „primitivne a hlupe nazory“.
Pritom sportovci chcu so svojho dietata vychovat sportovca, hudobnici hudobnika, uspesni lekari lekara atd. A heterosexuali heterosexuala.Toto mozem povedat bez toho, aby som bol „arogantny bigotny egoista“.
Kde je problem? Jedine ak vychovat homosexuala by bolo nieco zle. Ze by si nam toto chcel naznacit tiborkosz?
Poriadne urazlivy úprispevok. Nuz a malokto je tak opovrhnutia hodny ako ten, kto z anonymneho bezpecia svojho nicku uraza druhych.
A ja zasa chapem, preco tak hlupo reagujes. Nepozorne citas. Kde som napisal, ze sa z nich stanu homosexuali? Len som napisal, ze takymto sposobom sa da ovplyvnovat sexualna orientacia.
Hm, a nejaky oodborny link by na Tvoje tvrdenia bol?
Tvrdit, ze rodicia nemaju vplyv na orientaciu svojich deti je to iste, ako popierat, ze nos je medzi ocami. Napokon, Ty sam si taky mechanizmus vcera v prispevku o 21:42 pripustil.
"Nevylučujem ani možnosť, že sa im takýto (homosexualny) sex zapáči a aj po prepustení sa mu budú venovať."
Nepreriekol si sa nahodou? Presne takto totiz mozu z tych adoptovanych deti vyrastat homosexuali.
Nuz ale, v clanku sa hovori o 11 tyzdnoch a nie o 6 dnoch.
Budu odovzdavat aj svoju orientaciu?
Taketo rodiny predsa nikto neobhajuje! Ale tvrdit, ze toto su typicke tradicne rodiny znamena zavadzat.
"...naozaj myslîte, že z dieťaťa vyrastie homosexuãl, keď ho budú vychovávať homosexuãli?"
Celkom iste tu bude vacsia pravdepodobnost, ako ked ho budu vychovavat mama a otec. Hovorit, ze prostredie nema ziadny vplyv na orientaciu cloveka znamena odskriepit nos medzi ocami. Preco asi je v muzskych vazeniach vysoky vyskyt homosexuality?
Vcelku suhlasim, ale tych $130 000 za sestdnovy pobyt na porodnici sa mi zda prehnane. Vedel by si to nejako dolozit?
A pokial ide o GMO - pri klasickom slachteni polnohospodarskych produktov tiez dochadza ku genetickym modifikaciam - akurat, ze to trva roky. Myslim, ze tu ide o zbytocnu hysteriu...
Beriem Tvoj prispevok ako trpko ironizujuci. Mylim sa?
Anglicania by tie deti velmi rychlo zachranili. Co keby sme si od nich zobrali vzor? Nuz a nasa ombudswomanka by sa tu tiez mohla trochu angazovat...
Odporúčame