Maďarská otázka na Slovensku
No, pointa sem, pointa tam, cely tento pribeh je volajaky cudny. Posledny rok, ked slovenske deti nutili na Slovensku hovorit po madarsky mohol byt rok 1918. Cize 70 rokov po tychto udalostiach vyjde na rok 1988. Takze ty nas tu krmis 26 rokov starou historkou?
A dalej: Tvoja mama mala vtedy podla teba 83 rokov. Takze sa narodila v roku 1905. To znamena, ze v roku 1918 mala 13 rokov – to by uz predsa bola von z vtedajsej zakladnej skoly. Ale povedzme, ze isla na gymnazium – tam by ju vsak sotva bili za pouzivanie slovenciny...
A este dalej: Ak sa tvoja mama narodila v 1905 tak mohla teba mat tak v roku 1930. Takze ty mas teraz 84 rokov a si vlastne len taky jedovaty starcek? Alebo si si to vymyslel a zle si poratal roky?