To si fakt myslis, ze Merkelova a Kiska sa do politiky nerozumeju? Teda taky nezmysel som uz davno nepocul. (Tym nehovorim, ze s ich politikou suhlasim.)
To si fakt myslis, ze Merkelova a Kiska sa do politiky nerozumeju? Teda taky nezmysel som uz davno nepocul. (Tym nehovorim, ze s ich politikou suhlasim.)
Nigel Farage je obycajny exhibicionista. A ak nie exhibicionista, tak klaun.
Dufajme, ze sa mu podari zase zlepsit slovensku reputaciu, ktoru pokazilo SaS.
Pred 25 (az 65) rokmi sme to zvladli? Pracovali sme vsetci, az sa z nas parilo , davali sme si zavazky, prekonavali sme ich, plnili sme plany na 120+ %... Potom, ked ten budovatelsky osial opadol, tak sme zistili, ze ak budeme mat stastie, tak dobehneme ten prehnity Zapad (vratane Rakuska) za dvadsat rokov. To stastie sme nemali...
Nechcem povedat, ze predtym bolo vsetko zle a teraz je dobre. Mnoho (a mozno stale viac) veci sa vyvija nespravnym smerom. Ale ospevovat stare casy nie je cestou k naprave.
Ten druhy odstavec je dost nezrozumitelny. Mohol by si to vysvetlit?
Panikarit iste netreba. Ale je podstatny rozdiel medzi tym, ked sa dvadsat rokov usilovne ozieram a potom zomriem na stvrdnutu pecen a tym, ked ma niekto nainfikuje smrtelnym virusom tak, ze sa ma dotkne a ja potom podobne nainfikujem celu svoju rodinu..
" Kým v Európe zomrie na Ebolu 5 ľudí, tak na alkohol, cigarety, drogy zomrie 1000 Európanov ."
Mohol by si hodit link na svoje cisla? Kazdopadne podobne reci sme poculi, ked sa zacala sirit epidemia AIDS. No a uz na nu zomrelo skoro 40 milionov ludi.
Doteraz mnohi tvrdili, ze clenovia komisie su akosi tajomne dosadeni a nikto ich nekotroluje. Teraz, ked vybory (pozostavajuce z europoslancov, ktorych my volime, ak sa volenim unuvame) odmietnu kandidatku, tak je zase zle.
"Bol by si mohol za "totáča" vypisovať, ze komunisti pravom sedeli?"
Ano?
alebo
Nie?
Skus odpovedat na otazku. Ta znela: "Bol by si mohol za "totáča" vypisovať, ze komunisti pravom sedeli?"
Takze, Tomas, poburilo by Ta aj strhnutie sochy Hitlera niekedy v r. 1946?
Presne tak! A mali by si to uvedomit vsetci ti, co chcu rozpad EU.
Bol by si mohol za "totáča" vypisovať, ze komunisti pravom sedeli? (Povedzme za Hitlera - pretoze inak by ich za presvedcenie nikto do basy nedaval.)
Sovinisticky clanok, ktory zo vsetkych prislusnikov ukrajinskeho naroda robi necestnych ludi.
A ktoze to za komunizmu sedel v base "práve pre odpor voči práci"?
Mas ty ale zlomyselnu, pomstychtivu a nenavistnu mysel. Dobre vediet, aki ludia by sa zase chopili moci, keby sa socialisticky tabor nejako obnovil...
Odporúčame