"Prečo máme byť za každú cenu členom nejakého spolku ?"
Pretoze sme mala krajina. V spolku (EU) aspon urcite slovo mame a to slovo moze byt aj vacsie, ak budeme postupovat spolu s niekym inym (V4). Sami by sme ziadne slovo nemali - nanajvys by sme mohli papulovat, ale aj tak by sme museli posluchat silnejsich. A ti by na nase zaujmy kaslali...


