Takze sme sa na zhodli. Je mi ctou.
K tomu rozpinaniu vsak - to niektori ateisti tvrdili, ze vesmir pulzuje a zakazdym je o nieco odlisny, no a my sme (nahodou) prave v tom, ktory umoznil vznik zivota. Potom sa ale zistilo, ze rozpinanie sa nespomaluje (ako by bolo potrebne pre pulzaciu), ale zrychluje, ze to teda je "raz a dost" zalezitost.

