Zase si sa zdratkoval, horymir? Ekonomicky sa Rusko pred bolsevickou revoluciou, resp. pred 1. sv. vojnou rozvijalo ovela lepsie, ako po nej. Preto Lenin zacal habkat a prisiel na neokapitalisticky NEP. Pravde, ked Lenin zomrel, tak Stalin si nerobil taku hlavu z hladomorov a z mizerie obyvatelstva a NEP zase opustil.
"Tito (Anglicko, Francuzsko) nemali zaujem na ziadnej spolupraci so ZSSR a potrebovali natiahnut cas tak, aby Nemecko vstupilo do vojny s Polskom. No a potom by sa spojili s Adolfom." Co to trepes, clovece? Alebo mas nejaky dokaz? Ak hej, tak sem s nim.


