Si sikovny diskuter - najskor mi nieco podsunies a potom to triumfálne demolujes. Co myslis, kolko národov zije v Indii? Alebo v Cine? Alebo v Ruskej federacii? Ide tu vsak o to, aby sme postupovali jednotne a ak na to ma byt europska federacia, alebo konfederacia, tak nech je. Alebo by Ti bolo luto za nasim prezidentom, ked by sme mali europskeho?


