Doteraz sa tu bedakalo, ze len pchame peniaze do nezodpovednych krajin a oni ich prehajdakaju. Teraz, ked "Vznik jednotného dozoru je podmienkou pre to, aby európske záchranné fondy mohli poskytovať finančnú pomoc priamo ohrozeným bankám." sa to oznacuje div nie za navrat k bolsevizmu. Viem, ze pre niektorych ludi je bedakanie zivotne dolezite, ale treba vediet aj prestat.


