Dobre, ze si zacal s USA, lebo tie nemaju Euro a dlhy im rastu ako z vody.
Ale vazne - Euro ma stale silu, s ktorou financni spekulanti nedokazu len tak zamavat. Koruna by ju nemala. (Dufam, ze nezacnes basnit o kryti zlatom.) A Europa sa alebo viac zjednoti a bude nieco vo svete znamenat, alebo sa rozpadne na hrbu rozvadenych tajtrlikov, ktori budu fantazirovat o svojej suverenite, ale budu musiet posluchat silnejsich.
http://konkol.blog.sme.sk/c/229546/Eu ropa-do-or-die.html


